تمهیدات شهرداری تهران برای مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید قاسم سلیمانی

تمهیدات شهرداری تهران برای مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید قاسم سلیمانی ال مور: رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از آماده باش 100 درصدی شهرداری تهران برای برگزاری مراسم خاكسپاری پیكر سردار «قاسم سلیمانی» آگاهی داد.


غلامحسین محمدی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به جلسه ظهر امروز معاونین شهردار تهران در مورد اتخاذ تهمیدات ویژه مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید قاسم سلیمانی كه با ریاست شهردار تهران برگزار شد، اظهار داشت: شهرداری تهران عمیقا با مردم شهر تهران در سوگ از دست دادن سردار شهید قاسم سلیمانی هم راه است و از همان لحظات ابتدایی انتشار خبر شهادت، شهردار تهران دستور دادند كه كلیه بخش های مرتبط برای گرامیداشت و زنده نگهداشتن یاد و نام این شهید وارد عمل شوند.
وی با بیان این كه سازمان زیباسازی ۳۰ هزار متر مربع فضای محیطی شهر را به زنده نگهداشتن نام و یاد شهید سردار قاسم سلیمانی مختص كرده است اظهار داشت: ظهر امروز جلسه ای به ریاست شهردار تهران در امتداد هماهنگی بیشتر برای پوشش مراسم خاكسپاری پیكر این شهید انجام شد.
رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با بیان این كه پیش بینی می شود كه علاوه بر مردم شهر تهران جمعیت زیادی از شهرهای اطراف جهت شركت در این مراسم حضور یابند اظهار داشت: بنا بر این اتوبوسرانی، تاكسیرانی و مترو در آماده باش ۱۰۰ درصد قرار دارند و اتوبوس و مترو نیز در روز تشییع پیكر سردار، رایگان خواهد بود.
او درباره تمهیدات شركت واحد اتوبوسرانی نیز اظهار داشت: با عنایت به پیش بینی حضور شهروندان از سایر استان های كشور در این مراسم، اتوبوس های شركت واحد اتوبوسرانی از محل های ورودی تهران و همین طور در مراكز منتهی به مراسم خاكسپاری مستقر می شوند.
محمدی درباره اقدامات متروی تهران نیز اظهار داشت: شركت متروی تهران نیز آماده پذیرایی از مردم تهران است و مترو و اتوبوسرانی در روز دوشنبه در این مسیرها رایگان هستند، همین طور اقدامات لازم برای اطلاع رسانی به مردم در ایستگاه های مترو و اتوبوس نیز تدارك دیده شده است.
به گفته محمدی، شهردار منطقه ۶ ضمن بازدید از دانشگاه تهران دستورات لازم را برای پاكسازی محیطی و آماده سازی مراسم تدارك دیده اند. با عنایت به پیش بینی حضور میلیونی مردم در این مراسم تداركات لازم توسط نیروهای خدمات شهری منطقه و معاونت مركز نیز دیده شده است.
وی اظهار نمود: در این نشست معاونان خدمات شهری، حمل و نقل فرهنگی و اجتماعی و امور مناطق حضور داشتند و مقرر شد علاوه بر منطقه ۶ تهران برای مناطق ۱۱ و ۱۲ كه احتمال دارد در مراسم خاكسپاری پیكر سردار سلیمانی درگیر شوند نیز برنامه ریزی های صورت گرفت.
رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در خاتمه با بیان این كه دانشگاه تهران محل تشییع پیكر شهید سردار سلیمانی است و بنا بر این تمامی نواحی منطقه ۶ تدارك لازم را برای پاسخگویی هر چه بیشتر به مردم خواهند داشت اشاره كرد: پیش بینی می شود كه جمعیت میلیونی در مراسم خاكسپاری پیكر این سردار شهید شركت نمایند و بنا بر این برنامه ریزی های دقیقی برای پاسخگویی به این حضور میلیونی انجام دادیم.
منبع:

1398/10/14
21:55:17
5.0 / 5
4257
تگهای خبر: خدمات , شركت , شهرداری , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس