رئیس پلیس پیشگیری ناجا تاكید كرد

صداقت و اقتدار، شاخص خدمت در یگان های حفاظت

صداقت و اقتدار، شاخص خدمت در یگان های حفاظت به گزارش ال مور رئیس پلیس پیشگیری ناجا، سرهنگ ˮرستگارˮ را بعنوان فرمانده جدید یگان حفاظت قوه قضائیه انتخاب كرد و اظهار داشت: خدمت صادقانه و توام با اقتدار شاخص اصلی و اولویت فرماندهی در یگان های حفاظت است.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا سردار محمد شرفی در مراسم تكریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت قوه قضائیه با درود به روح بلند و ملكوتی امام راحل، شهدای دفاع مقدس، شهدای عزیز مدافع حرم و شهدای مظلوم نیروی انتظامی و تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه به مبحث شهادت سردار سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" و همرزمانش اشاره نمود و اظهار داشت: هر چند مدیر و فرماندهی مقتدر، انسانی مخلص در دفاع از آرمان های نظام و اسلام و مجاهدی نستوه در مقابله با استكبار جهانی را از دست دادیم و به شدت داغدار هستیم لكن خداوند را شاكریم كه این بنده پاك و بی آلایش به نخستین و آخرین آرزوی خود كه همانا شهادت در راه خدا بود، رسید و این هم از عنایات خداوند است كه سردار سلیمانی را جزو بندگان برگزیده خود قرار داد.

وی با اشاره به خدمات ارزشمند قوه قضائیه اظهاركرد: قوه قضائیه از اركان اساسی نظام و رسالت اصلی آن بر پایه توسعه عدالت پایه گذاری شده است. این قوه پناهگاه مظلومان و دل های خائف است. بنابراین هر كسی كه به این دستگاه رجوع می كند باید در مقام شهروند مورد تكریم قرار گیرد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا احقاق حق مظلومان و برقراری عدالت توسط قوه قضائیه را مسئولیتی سنگین ارزیابی كرد و اظهار داشت: از زمانی كه تغییرات قابل توجهی در این دستگاه مهم به وجود آمد، سرمایه اجتماعی قوه قضائیه ارتقا یافت و همه شهروندان و افراد با ایمان كه عشق و حبّ ولایت را در دل دارند از توسعه این دادخواهی مثال زدنی خوشحال و مسرور هستند.

شرفی با تاكید بر ضرورت حفظ سرمایه اجتماعی قوه قضائیه افزود: همه ما وظیفه داریم با صداقت در گفتار و رفتار خود به اعتبار و سرمایه های این قوه خدمتگزار بیفزاییم.

وی به تدابیر فرمانده ناجا در مورد اهمیت جایگاه یگان حفاظت قوه قضائیه اشاره و تصریح كرد: یگان حفاظت قوه قضائیه مكلف است با اجرای دقیق وظایف سازمانی و برآورده كردن انتظارات دستگاه قضا در تحقق امنیت پایدار جامعه كه محصول مشترك تعامل قوه قضائیه و پلیس در سایه سار خدمت صادقانه به مردم است گام های موثری بردارد.

شرفی خدمت صادقانه و توام با اقتدار را شاخص اصلی و اولویت فرماندهی در یگان های حفاظت دانست و اظهاركرد: اقتدار ما وابسته به عمل ما است. همانطور كه در قرآن كریم هم اشاره شده اگر عمل ما سالم و صادقانه باشد مهر و صلابت ما در دل سایرین هم خواهد افتاد.

وی خدمت در یگان حفاظت قوه قضائیه را به دو دلیل عمده برخورداری از اماكن حساس و حضور شخصیت های مهم و عدالت گستر در این اماكن، مهم و حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: توجه به امر آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی، روزآمدی و بهره گیری از تكنولوژی های جدید، رعایت استانداردهای مكانی، تدوین طرح های دفاعی، توجه به انگیزه و روحیه كاركنان از بعد رفتاری، صیانت از نفس و سلامت رفتاری در افزایش رضایتمندی مراجعان به قوه قضائیه و موفقیت یگان حفاظت قوه قضائیه در مأموریت ها تأثیر مهمی دارد. بنابراین این همه ایجاب می كند عملكرد فرماندهی و سایر كاركنان این یگان مورد حمایت قرار گیرد.

شرفی با قدردانی از زحمات و تلاشهای بی بدیل سرهنگ "غلامرضا یزدان پناه" در برقراری نظم و امنیت و معرفی سرهنگ " محمد رستگار" بعنوان فرمانده جدید یگان حفاظت قوه قضائیه، اظهار داشت: با تمام توان همراه قوه قضائیه هستیم تا به اهداف مد نظر در توسعه عدالت برسد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین "علی عبدالهی" - رئیس حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه- از عنایت ویژه فرماندهی ناجا به حفاظت از قوه قضائیه و ارتقاء شاخص امنیت در كشور توسط كاركنان نیروی انتظامی قدردانی و ابراز امیدواری كرد موفقیت نیروی انتظامی در عرصه های مختلف همچنان استمرار داشته باشد.
1398/10/23
22:07:03
5.0 / 5
4756
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس