مدیرعامل شركت كنترل كیفیت هوای تهران:

از مبدا جلوی تولید آلودگی هوا را بگیریم

از مبدا جلوی تولید آلودگی هوا را بگیریم به گزارش ال مور مدیرعامل شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به لزوم تغییر برخی دیدگاه ها درباره آلودگی هوا اظهاركرد: از منبع باید جلوی آلودگی را بگیریم نه پس از سوزانده و وارد شدن صدمات به تجهیزات نیروگاه ها.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا حسین شهیدزاده در جلسه امروز كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا تصریح كرد: جمع آوری آلودگی از منبع هزینه كمتری هم دارد.

وی اضافه كرد: همه معتقدیم سوخت باید كم سولفور باشد اما سوال این است كه چه كسی می خواهد سرمایه گذاری كند؟ یا وزارت نفت باید در جهت كم سولفور كردن سوخت اقدام نماید یا هردستگاهی وظیفه ذاتی خویش را انجام دهد یعنی الان وظیفه وزارت نیرو نیست كه تصفیه سوخت بدهد اما اگر در بودجه بتواند كمك نماید وزارت نفت كه تجربه این كار را دارد، این اقدام را انجام خواهد داد.

مدیرعامل شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه به اطلاعاتی غیر از شماره خودرو مانند نوع سوخت خودرو و كاربری آن نیازمندیم، اظهار داشت: در بعضی مواقع كه گفته می شود خودرو ها با كاربری خاصی اجازه تردد ندارند برای اعمال برخی كنترل ها كه شامل ۷ مورد است به اطلاعاتی نیاز داریم البته احتیاجی به اطلاعات شخصی مالك نیست بلكه به اطلاعاتی مانند نوع سوخت و كاربری خودرو نیازمندیم.

وی با اشاره به اینكه سامانه های ثبت پلاك تنها تصویر را از جلوی خودرو تصویربرداری می كنند، اظهاركرد: این محدودیت كار همكاران ما را دشوار كرده است به خصوص در جاده های كم نور و در فصل زمستان كه هوا در ساعاتی كه هنوز محدودیت تردد است تاریك می شود ازاین رو در سطح شهر مجبور به استفاده از پروژكتورها شده اند كه این كار سبب ایجاد اختلال در دید رانندگان می شود و بهتر است درصورت امكان عكسبرداری از پشت خودرو ها مجاز شود و از آن طریق جرایم را ثبت نمود.

شهیدزاده در انتها با اشاره به اینكه توان كاركردی بودجه ای كه هر سال برای ثبت تخلفات اعلام می شود، كاهش پیدا كرده است اظهار داشت: اگر سال قبل می توانستیم با آن بودجه ۵۰ دوربین اضافه نماییم، سال جاری با همان میزان ۲۵ تا ۳۰ دوربین می توانیم اضافه نماییم.1398/12/01
13:33:24
5.0 / 5
4232
تگهای خبر: بودجه , تولید , دستگاه , دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس