مدیر كل امور هماهنگی اقتصادی استانداری تهران خبر داد

عرضه گوشت منجمد به قیمت هر كیلو ۳۸ هزار تومان از فردا

عرضه گوشت منجمد به قیمت هر كیلو ۳۸ هزار تومان از فردا به گزارش ال مور مدیر كل امور هماهنگی اقتصادی استانداری تهران از عرضه گوشت منجمد وارداتی به قیمت هر كیلو 38 هزار تومان از فردا در سطح بازار استان تهران اطلاع داد.


علیرضا قاسمی فرزاد در گفت و گو با ایسنا، در تشریح عرضه گوشت منجمد از فردا در سطح بازار استان تهران اظهار داشت: باتوجه به اتفاقات روزهای گذشته در بازار عرضه گوشت گوسنفدی، شاهد افزایش غیر منطقی بودیم كه بعد از بررسی های انجام شده اعلام گردید باتوجه به موضوع شیوع ویروس كرونا در كشور صادرات آلایش خوراكی دام همانند جگر، كله پاچه و... متوقف شده بر همین مبنا شاهد افزایش قیمت گوشت هستیم.

وی ادامه داد: باتوجه به هماهنگی های انجام شده توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و همین طور پشتیبانی امور دام از فردا گوشت گوساله منجمد وارداتی با هدف كاهش قیمت گوشت قرمز بوسیله شبكه های توزیع همچون فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار، تعاونی ها و اصناف آغاز خواهد شد.

قاسمی فرزاد اشاره كرد: تمامی افرادی كه دارای پروانه كسب و فعالیت هستند و امكان نگهداری و عرضه گوشت منجمد را دارند می توانند با مراجعه به امور دام استان تهران به هر میزان كه می خواهند برای توزیع، این گوشت را تهیه كنند.

مدیر كل امور هماهنگی اقتصادی استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاكید بر این كه گوشت منجمد وارداتی از فردا با قیمت ۳۸ هزار تومان عرضه خواهد شد اضافه كرد: امیدواریم شهروندان با در نظر گرفتن شرایط تنها به مقدار نیاز خود نسبت به خرید گوشت قرمز اقدام نمایند. بی شك افزایش حجم تقاضا و خرید توسط شهروندان موجب فرصت طلبی افراد سودجو و افزایش قیمت می شود.

وی اشاره كرد: البته در انبارها به میزان كافی و بر طبق تقاضای شهروندان اقلام مورد نیاز دپو شده ولی شهروندان نیز در این شرایط باید همكاری لازم را داشته باشند و فرصت را برای افراد سودجو ایجاد نكنند. مجموعه بازرسی اصناف و سازمان تعزیرات حكومتی نیز به صورت ویژه بر عرضه این گوشت منجمد در بازار نظارت خواهدنمود تا به دست شهروندان برسد. امیدواریم با عرضه این گوشت قسمتی از تقاضا در بازار پوشش داده شود و شاهد تعادل در قیمت باشیم.
1398/12/08
10:07:35
5.0 / 5
4044
تگهای خبر: تجارت , خرید , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس