یك عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داد:

ارسال صورتجلسه نظرات شورایاری ها به شورای شهر تهران

ارسال صورتجلسه نظرات شورایاری ها به شورای شهر تهران به گزارش ال مور یك عضو شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد: صورتجلسه نظرات شورایاری ها درباب انجام پروژه ها در سطح محلات به شورای شهر تهران ارسال شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مجید فراهانی در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران و در جریان بررسی تبصره 38 بودجه سال آینده شهرداری تهران در پیشنهادی اظهار داشت: این بند ناظر به بحث بودجه ریزی توسعه محلات است كه مقرر شده پروژه های كوچك مقیاس محلی برمبنای سند توسعه محله با استفاده از نظرات و مشاركت شورایاران پیشنهاد شود.
وی ادامه داد: مقرر است كه حداكثر تا اختتام خرداد ماه نظرات اعضای شورایاری گرفته شود و لیست پروژه های اجرایی محلات با كسب نظر مشورتی شورایاری محلات تعیین شود و شهرداری تهران این پیشنهادات را ارائه كند ولی ما در بند 2 پیشنهادی داشتیم كه متاسفانه كمیسیون تلفیق به آن رأی نداد.
وی افزود: پیشنهاد من این است كه بند 2 بازگشت داده شود تا بدین سان تا اختتام خرداد ماه لیست پروژه های سطح محلات تعیین تكلیف شود. در این رابطه صورتجلسه انتخاب پروژه ها كه متضمن نظر شورایاری هاست را به ستاد شورایاری ها و شورای شهر تهران ارسال نمایند تا اطمینان پیدا نماییم واقعا نظرات شورایاری ها دریافت شده است.
وی اشاره كرد: اگر چنین صورتجلسه ای نباشد این احتمال می رود كه نظرات و پروژه هایی تعریف شود كه مد نظر شورایاری ها نباشد و در نهایت با شرایطی مواجه شویم كه پروژه هایی تعریف شود كه در اولویت اجرا نیست و سبب اختلاف نظر در سطح مناطق و محلات خواهد شد.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا بعد از بحث و بررسی با اكثریت آراء این پیشنهاد فراهانی را به تصویب رساندند.
منبع:

1398/12/13
13:51:34
5.0 / 5
3513
تگهای خبر: آینده , بودجه , توسعه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس