كشف 30 هزار عدد دستكش خارجی قاچاق در استان سمنان

كشف 30 هزار عدد دستكش خارجی قاچاق در استان سمنان ال مور: سمنان فرمانده انتظامی استان از كشف 30 هزار عدد دستكش خارجی قاچاق و 30 كیلوگرم ماده مخدر حشیش در دو عملیات جداگانه اطلاع داد.


سردار عبداله حسنی اظهار نمود: مقابله با پدیده قاچاق و هر گونه اقدام پیشگیرانه در حوزه سلامت و محدود سازی گسترش بیماری كرونا در این ایام از اولویت برنامه های پلیس است.
وی ادامه داد: ماموران مبارزه با قاچاق كالا و ارز پلیس آگاهی استان در همین خصوص با تشكیل تیم ویژه ای مبادرت به كنترل محور های مواصلاتی كردند.
سردار حسنی به دستور ایست یك دستگاه كامیونت مقابل پلیس راه سمنان_ دامغان توسط ماموران انتظامی اشاره و خاطرنشان كرد: راننده 42 ساله هیچ گونه مدرك و یا سندی برای عرضه به پلیس نداشته است.
این مسئول ارشد انتظامی استان از كشف 30 هزار عدد دستكش فاقد مجور اطلاع داد و اظهار داشت: خودرو با هماهنگی های لازم قضائی توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینكه این محموله در راه استان خراسان رضوی در حركت بود اظهار داشت: ارزش ریالی دستكش های كشف شده برابر نظر كارشناسان 300 میلیون ریال برآورد شد.
فرمانده انتظامی استان همینطور از توقیف یك دستگاه خودروی پراید حامل 30 كیلو و 100گرم مواد مخدرحشیش در شهرستان میامی اطلاع داد و اظهار داشت: یك قاچاقچی در این راستا دستگیر شد.
سردار حسنیادامه داد: تهیه، توزیع و قاچاق مواد مخدر همچون اولویت های اصلی پلیس برای مقابله و مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی است كه این مورد در استان سمنان با جدیت بالایی پیگیری می شود.
وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هم در تبادل اطلاعاتی با مركز از جابه جایی و حمل محموله ای مواد مخدر از مسیر های مواصلاتی این استان با خبرشدند.
سردار حسنی به تشكیل تیم ویژه و كنترل مسیر های تردد توسط ماموران انتظامی اطلاع داد و اظهار داشت: در صبح گذشته یك دستگاه خودروی پراید در شهرستان میامی توقیف شد.
این مسئول ارشد انتظامی در استان خاطرنشان كرد: در بازرسی های صورت گرفته پلیس 30 كیلو و100گرم مواد مخدر از نوع حشیش از داخل این خودرو كشف شد.
به گزارش ال مور به نقل از پلیس سمنان، فرمانده انتظامی این استان از دستگیری قاچاقچی 35 ساله در این عملیات اطلاع داد و اظهار داشت: تمام اقدامات قانونی پلیس در این راستا انجام شد.
منبع:

1399/01/03
20:28:32
5.0 / 5
3071
تگهای خبر: دستگاه , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس