محسن هاشمی عنوان كرد

گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری، از راه های مهم مبارزه با كرونا

گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری، از راه های مهم مبارزه با كرونا ال مور: رزمایش زیستی سازمان بسیج شهرداری تهران بمنظور ضد عفونی كردن معابر شهر تهران با حضور محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران و سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در بوستان ولایت اجرا شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در این رزمایش كه با حضور بیش از 1000 نفر از بسیجیان شهرداری تهران برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: همانطور كه مستحضرید این بیماری منحوس معروف به كووید19 كشور عزیزمان ایران و همین طور شهر تهران را آزرده خاطر كرده است. طبق آمار رسمی كه در دنیا منتشر می شود، تعداد مبتلایان مرز ۲ میلیون نفر و در كشور عزیزمان مرز ۷۵هزار مبتلا را رد كرده است و تعداد فوتی ها نیز حدود ۴ هزار نفر هستند كه البته با تلاش همه مردم به ویژه كادر پزشكی و درمانی و پرستاری نزدیك به ۵۰ هزار نفر هم بهبود پیدا كرده اند كه جای تقدیر و تشكر دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینكه یكی از راه های مهم مبارزه با این بیماری، گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری است، اظهاركرد: همانگونه كه مقام معظم رهبری نیز فرمودند، قشر مردمی و خیرین باید وارد این كارزار شوند و خوشبختانه امروز شاهد این رزمایش هستیم كه پدافند زیستی سپاه محمد(ص) در شهر تهران با تلاش سردار یزدی مبادرت به فعالیت نموده است.
محسن هاشمی اظهار داشت: در این رزمایش قریب به یكهزار نفر داوطلب از بسیجیان شهرداری تهران در ۲۲ منطقه و ۱۱ شركت و سازمان وارد میدان شدند كه ان شاءالله این گندزدایی و ضدعفونی معابر تا اختتام این بیماری ادامه داشته باشد.
وی اظهار داشت: در این جا از همه تلاش گران به ویژه نیروهای خدماتی شهرداری تهران، پاكبانان، كاركنان بهشت زهرا، كاركنان بخش پسماند و خصوصاً پسماند عفونی تشكر می كنم.
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ:
اقدامات مردم در عرصه مباره با كرونا، یادآور دوران فرهنگ زیبای دفاع مقدس است

سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ نیز در سخنانی با تقدیر از اقدام سازمان بسیج شهرداری تهران در برگزاری رزمایش متمركز بسیجیان شهرداری تهران در ضد عفونی معابر اضافه كرد: كاری كه امروز صورت می گیرد در امتداد سلسله اقدامات قرارگاه پدافند زیستی استان تهران است كه به حمدالله از حدود اوایل اسفند كار خودرا آغاز نموده و شرایط خوبی را در كشور فراهم نموده است.
فرمانده سپاه تهران بزرگ اضافه كرد: امروز در تهران می توانیم بگوییم كه شرایط مان شرایط پایداری است و ان شاءالله به حول و قوه الهی مردم ما در كنار یكدیگر، این مشكل پیش آمده را از پیش رو برخواهند داشت.
سردار یزدی اظهار داشت: این اقدامات برای رفع اشكال و ضدعفونی معابر و میادین بزرگ و برخی از مراكزی كه محل تجمع مردم است صورت می گیرد و اقدامات مردم در عرصه مباره با كرونا، یادآور دوران فرهنگ زیبای دفاع مقدس است و ما را به آن روزها به برمی گرداند.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، وی اشاره كرد: در شرایط دشواری كه این بیماری، سلامت را به جبهه جهاد كشور تبدیل نموده است، تمام دل سوزان در بخش های مختلف پزشكی، علمی، خدماتی، مدیریت شهری و نیروهای مسلح، نیروهای مردمی و سازمان های مردم نهاد همه به یاری آمده اند. مدیریت شهری یكی از نهادهایی است كه از شروع تشخیص اولین مورد مبتلاشدن به كرونا در سطح استان تهران وارد عمل شد و با طرح ها و برنامه هایی كه داشت به مقابله با شیوع ویروس كرونا ویروس پرداخته است كه از همه آنان سپاسگذاریم.
منبع:

1399/01/29
20:43:43
5.0 / 5
2918
تگهای خبر: خدمات , درمان , سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس