اعضای شورای شهر تهران تصویب كردند:

یك فوریت طرح اعطای تسهیلات به كارگران شهرداری تهران كه گرفتار كرونا شدند

یك فوریت طرح اعطای تسهیلات به كارگران شهرداری تهران كه گرفتار كرونا شدند ال مور: اعضای شورای اسلامی شهر تهران یك فوریت طرحی را تصویب كردند كه به سبب آن به كارگرانی كه در شهرداری تهران در حین انجام وظایف محوله گرفتار كرونا شدند تسهیلاتی ارائه خواهد شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز در ابتدای جلسه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: اعضای شورا طرحی را درباب اعطای تسهیلات تشویقی به کارگران شهرداری تهران ارائه دادند که براین اساس به این افرادی که در حین انجام وظایف محوله، به بیماری کرونا مبتلا شدند، تسهیلاتی داده می شود.
درادامه احمد مسجد جامعی بعنوان طراح این پیشنهاد اظهار داشت: این طرح برای جبران خدمات افرادی است که در خط مقدم کرونا قرار دارند.
وی با بیان این که درباب خدمات جامعه پزشکی تبلیغات زیادی شد؛ اما بنظر می رسد درباب حوزه کارهای شهری کم لطفی شده است و نقش بی بدیل بعضی از کارگران همچون پاکبانان نادیده گرفته شده است، اظهار داشت: درست است که این افراد پاداش مدلول اقدامات خودرا دریافت می کنند اماباید یک پاداش مالی برای کارکنانی که دراین شرایط دشوار در خط مقدم قرار دارند نیز درنظر گرفته شود.
مسجدجامعی با اعلان اینکه در بهشت زهرا(س) حتی بستگان افرادی که به سبب کرونا فوت شده اند از مشایعت و بدرقه مردگان اِبا دارند، اشاره کرد: اسناد نشان میدهد که 50 سال پیش انجمن شهر از مسئولان شهرداری درخواست نمود که یک پزشک در بهشت زهرا(س) مستقر کنند چونکه باید مراقب سلامتی غسال ها باشند.
وی ادامه داد: این نامه به بهانه سرایت بیماری یکی از مردگان به یک غسال نوشته شد و ببینید که 50 سال پیش ارائه خدمات ویژه به غسال ها دردستور کار قرار داشت و لازم است الان برای جبران خدمات همکارانمان تسهیلات ویژه ای به کارکنانی که در حین انجام وظیفه گرفتار بیماری می شوند؛ ارائه شود.
وی به مناسبت روز کارگر اظهار داشت: رمضان فرخ لو یک کارگر بود که در حوزه تعزیه خوانی آثار باارزش و فاخری دارد و ناراحت شدیم که حتی در قطعه هنرمندان نیز دفن نشد و لازم است که به مناسبت روز کارگر نیز از این فرد یاد نماییم.
به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا به یک فوریت طرح اعطای تسهیلات به کارگران شهرداری تهران که در حین انجام وظایف محوله به بیماری کرونا مبتلا شدند را تصویب کردند و حسن رسولی در انتقاد به این طرح اظهار داشت: بعضی از موارد و بندهای این طرح اصلا سنخیتی با موضوع طرح ندارد و لازم است که تغییر ماهوی پیدا کند و پیشنهاد می شود در کمیسیون هااین موضوع حل و فصل شود.
1399/02/07
18:19:57
5.0 / 5
2873
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس