خروج چند عضو شورا از صحن علنی در اعتراض به ریاست شورا

خروج چند عضو شورا از صحن علنی در اعتراض به ریاست شورا به گزارش ال مور سه عضو شورای اسلامی شهر تهران در اعتراض به نحوه اداره جلسات توسط هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران صحن علنی شورا را ترك كردند.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، بررسی نامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در مورد تمدید مصوبه تأمین منابع مالی مورد نیاز پروژه های توسعه و بازسازی تأسیسات آب و فاضلاب شهری و اجرای طرح آبرسانی اضطراری شهر تهران و تأمین بخشی از کسری قیمت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب امروز در دستور کار اعضای شورای اسلامی شهر تهران قرار داشت که به دنبال آن اعضا بحث و گفت وگوی فراوانی در این خصوص داشتند؛ اما نهایتا بعد از مخالفت اعضای شورا با پیشنهاد خروج بند 1 این لایحه از دستور کار و تصویب کلیات آن، هاشمی ریاست شورا از طرح پیشنهاد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری جلوگیری کرد که باعث اعتراض وی شد.
در ادامه علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران هم نسبت به این رخداد اعتراض کرد و اظهار داشت: اگر مقرر است که پیشنهادات ما مطرح نشود ضرورتی به نشستن در جلسه وجود ندارد. بدین سان علیخانی، سالاری و خلیل آبادی در اعتراض به این شیوه اداره جلسه توسط هاشمی رفسنجانی صحن علنی شورا را ترک کردند.1399/02/28
14:44:08
5.0 / 5
2578
تگهای خبر: توسعه , خدمات , شركت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس