معاون استاندار تهران خبر داد

افزایش هم افزایی دستگاه ها برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز

افزایش هم افزایی دستگاه ها برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز به گزارش ال مور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تاكید بر ضرورت هماهنگی بین دستگاه های ذیربط در سطح استان تهران برای مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز از ارتقا هم افزایی این دستگاه ها در استان تهران اطلاع داد.محمد تقی زاده در گفتگو با ایسنا افزود: بی تردید راه اندازی پایگاه اطلاعات ساخت و سازهای غیرمجاز در استان تهران از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و بزودی این سامانه اجرا می گردد تا تخلفات و ساخت و سازهای غیرمجاز صورت گرفته احصا شود.

وی اضافه کرد: اراضی منابع طبیعی در پهنه استان تهران بخصوص شهرستان هایی که بیشترین ساخت و سازهای غیر مجاز در آن صورت گرفته باید تعیین تکلیف شود چون که یکی از مهمترین علت تصرفات همین مبحث است. ازاین رو در آخرین جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز مقرر شد ظرف یک ماه آینده اداره کل منابع طبیعی و راه و شهرسازی گزارشی را در این حوزه عرضه کنند.

تقی زاده افزود: باید چالش ها و مشکلات شهرستان ها در حوزه ساخت و سازهای مختلف را احصا نماییم و پرونده هایی که در این حوزه از سال های گذشته تشکیل شده است را تعین تکلیف نماییم از طرفی برای تحقق تعیین تکلیف این پرونده ها باید دستگاه های مختلف باید با هماهنگی یکدیگر گام بردارند. در حقیقت جهت مقابله با چنین ساخت و سازهایی هماهنگی بین بخشی و هم افزایی دستگاه ها باید ارتقا پیدا کند.

وی تصریح کرد: لازم است طرح کاداستر هم در استان تهران هرچه سریعتر به سرانجام برسد و در جهت تحقق این مورد مهم شهرستان هایی که اراضی ملی و دولتی بیشتری دارند با اولویت در دستور کار قرار گرفته اند. قطعا با اجرای این طرح برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز قاطع تر خواهد شد و به این شکل شاهد حفظ اراضی ملی خواهیم بود.1399/03/10
12:14:59
5.0 / 5
2555
تگهای خبر: آینده , دستگاه , ساخت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس