كشف 80كیلو شیشه و تریاك در پایتخت

كشف 80كیلو شیشه و تریاك در پایتخت به گزارش ال مور رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از كشف 80 كیلوگرم شیشه و تریاك در دو عملیات پلیسی اطلاع داد.


سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: مدتی قبل با دریافت گزارشی از منابع خبری، مأموران پلیس از قصد زوجی جوان برای قاچاق موادمخدر به پایتخت آگاه شده و بعد از اطمینان از گزارش واصله و هماهنگی با مقام قضایی این زوج قاچاقچی را تحت نظر قرار دادند.
وی افزود: در جریان تحقیقات مأموران مشخص شد که این زوج مبادرت به خرید موادمخدر از نوع تریاک کرده و قصد دارند تا آنرا به تهران منتقل کنند. در همین راستا هم ماموران متوجه شدند زوج مذکور می خواهند در پوشش سفر خانوادگی و با یک دستگاه سواری پژو 405 موادمخدر را به مقصد برسانند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اضافه کرد: ماموران با تعقیب خودروی مذکور آنرا در راه قم به تهران شناسایی و متوقف کردند که در جریان آن این زوج دستگیر و در بازرسی از خودوریشان هم 30 کیلو و 260 گرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
حسنوند همچین به عملیات دیگر ماموران پلیس و کشف 50 کیلوگرم مخدر صنعتی شیشه اشاره نمود و اظهار داشت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با انجام رصدهای اطلاعاتی متوجه شدند که یکی از قاچاقچیان با همکاری دو نفر دیگر به یکی از شهرهای مرزی شرق کشور رفته و بعد از تهیه مخدر شیشه قصد انتقال آنرا به تهران دارد.
وی با اشاره به اینکه در همین راستا هماهنگی با مقام قضایی انجام شد، اضافه کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد که قاچاقچیان بنا دارند تا این مواد را با یک دستگاه خودروی سواری ساینا به پایتخت انتقال دهند که بنابراین مراقبت های پلیسی انجام شده و در حالیکه متهمان وارد تهران شده بودند، خودرویشان در بزرگراه آزادگان محدوده بزرگراه امام علی (ع) شناسایی و متوقف گردید.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با اشاره به توقیف خودرو و دستگیری متهمان اظهارکرد: در بازرسی از خودروی متهمان 50 کیلو و 200 گرم مخدر صنعتی شیشه که داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
حسنوند اضافه کرد: در مجموع دو عملیات پنج نفره دستگیر شدند که برای آنان پرونده ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
1399/03/26
23:38:30
5.0 / 5
2659
تگهای خبر: خرید , دستگاه , صنعت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس