جانشین رییس پلیس پایتخت:

گرمخانه ها و شلترها به خارج پایتخت منتقل شود

گرمخانه ها و شلترها به خارج پایتخت منتقل شود به گزارش ال مور جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ بر ضرورت انتقال گرمخانه ها و شلترها به بیرون از شهر تهران تاكید نمود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سردار حمید هداوند در نشست کمیته مقابله با عرضه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران با اشاره به اهمیت مبحث آموزش در جلوگیری از اعتیاد اظهار داشت: لازم است که والدین اطلاعات کافی در مورد عوارض، نشانه ها، راهکارهای درمانی جلوگیری از مصرف مواد مخدر و درمان آن داشته باشند. چون که متاسفانه قشر بالایی از مددجویان را جوانان شامل می شود و در این میان نقش خانواده ها بسیار موثر است.
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه باید به جنبه سنی مددجویان در بازپروی آنها توجه ویژه شود، اضافه کرد: این توجه سبب خواهد شد تا از بروز صدمه های دیگر و ثانویه جلوگیری کرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه باید هرچه زودتر با هماهنگی لازم گرمخانه ها و شلترها به بیرون از منطقه شوش و هرندی منتقل شود، اظهار داشت: سازمان های مداخله گر و نهادهای مسئول باید در این حوزه همکاری کنند تا این مراکز از محلات خارج شده و حتی به بیرون از پایتخت منتقل شوند. چون که وجود این مراکز باعث تردد و تجمع و حضور معتادان متجاهر می شود.1399/04/03
23:14:50
5.0 / 5
2633
تگهای خبر: آموزش , جوانان , درمان , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس