فلاحی:

احیانا كمیسیون آموزش با تمدید برگزاری كنكور نظام قدیم موافقت خواهدنمود

احیانا كمیسیون آموزش با تمدید برگزاری كنكور نظام قدیم موافقت خواهدنمود سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت كه احیانا این كمیسیون با برگزاری كنكور نظام قدیم برای یك سال دیگر موافقت خواهدنمود.


احمد حسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش اظهار داشت: در این نشست بحث تمدید کنکور نظام قدیم عنوان شد، قبل از این طبق آمارهای سازمان سنجش، کمیسیون آموزش اعلام نموده بود که موافق تمدید کنکور نظام قدیم نیست اما طبق بررسی های صورت گرفته آمارهای متفاوتی درباره میزان داوطلبان کنکور نظام قدیم ارائه می شود.
آقای نادری عضو کمیسیون آموزش بررسی هایی را صورت داده و آماری غیر از آنچه سازمان سنجش درباره داوطلبان کنکور نظام قدیم به کمیسیون ارائه کرده بود را بیان کرد.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: باتوجه به ارائه آمارهای متفاوت قرار شد باردیگر کمیسیون آموزش موضوع تمدید کنکور نظام قدیم را بررسی کند. احتمال زیاد کمیته موافقت خواهدنمود تا یک سال دیگر برگزاری کنکور نظام قدیم تمدید شود.
فلاحی همین طور با اشاره به بررسی طرح جهش تولید دانش بنیان در جلسه این کمیسیون اظهار داشت: قبل از این این طرح به کمیسیون صنایع بعنوان کمیسیون اصلی ارجاع داده شده بود که با مخالفت کمیسیون آموزش طرح به این کمیسیون برگشت داده شد. ما باردیگر این طرح را مورد بررسی قرار داده و سه بند آن تصویب گردید. بند چهار جهت بررسی بیشتر به مرکز پژوهش ها ارجاع و رسیدگی به سایر بندها به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.1399/07/27
21:42:03
5.0 / 5
1156
تگهای خبر: آموزش , تولید , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس