مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت بزودی

استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت بزودی به گزارش ال مور مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از استقرار مربی ورزشی در بوستان های پایتخت برای آموزش وسایل ورزشی پاركی اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، "امیر محسنی" با اشاره به هفته تربیت بدنی اظهار داشت: در این هفته شهروندان را تشویق می نماییم که حتما ورزش کنند. چاقی روز به روز بر ما چیره می شود و طبق آمارها کودکان و نوجوانان به خاطر عدم تحرک به خصوص در زمان کرونا، روز به روز چاق تر می شوند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در مورد اینکه همه ما در هر سن و شرایطی می توانند ورزش کنند، اضافه کرد: ۱۲۰۰ ایستگاه در بوستان های پایتخت وجود دارد. در شهر تهران ۳ میلیون مخاطب و بیشتر از یک هزار فضای ورزشی داریم.
وی با تاکید بر اینکه در زمان بروز ویروس کرونا ورزش را در چارچوب شبکه های مجازی به مردم عرضه کردیم، اظهار نمود: در این روزها برای تمام سنین همچون جوانان، کودکان، سالمندان و... برنامه هایی را در چارچوب ویدئو برای شهروندان آماده سازی کرده ایم.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محسنی با اشاره به اینکه در ۲۲۰۰ بوستان تهران وسایل ورزشی پارکی داریم، افزود: اخیرا آموزش استفاده از ۳۰ نوع وسایل پارکی را در چارچوب ویدئوی آموزشی تولید کرده ایم که توضیح داده شده که تمامی این وسایل استاندارد هستند. این در شرایطی است که پزشکان و کارشناسان فیزیوتراپی و طب، استفاده از این وسایل پارکی را در ویدئوهایی آموزش می دهند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در انتها تصریح کرد: بزودی مربی های ورزشی در بوستان ها استقرار می یابند، باآنکه بامداد ها در بوستان های شهر تهران، مربی های ورزشی در ایستگاه های ورزش بوستان ها، نسبت به ورزش شهروندان اقدام می کنند.
منبع:

1399/07/28
19:25:42
5.0 / 5
1471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس