ارتقاء درجه ۴ شهرداری ابلاغ گردید

ارتقاء درجه ۴ شهرداری ابلاغ گردید به گزارش ال مور معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از ارتقاء درجه چهار شهرداری و تعیین درجه یك شهرداری و ابلاغ آن از جانب وزیر كشور به استانداری های ذیربط اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حسین رجب صلاحی ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: ارتقاء درجه شهرداری ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب(۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر مبنای شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، انجام شده است.
ایشان در ادامه اظهار داشت: درجه شهرداری قیام دشت در استان تهران برای نخستین بار تعیین و درجه هفت آن به استانداری ابلاغ گردید.
وی ادامه داد: در استان خراسان رضوی درجه شهرداری خلیل آباد به ۶ و درجه شهرداری گلمکان به ۴ ارتقاء یافت.
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور افزود: درجه شهرداری آبگرم در استان قزوین به ۵ و درجه شهرداری زرآباد در استان سیستان و بلوچستان به ۳ ارتقاء یافت.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، رجب صلاحی همینطور خاطرنشان کرد: به باعث دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خویش را بعد از تائید استانداری به معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کنند تا مدارک و مستندات در کارگروه ساماندهی درجه بندی شهرداری ها مطرح شود.
منبع:

1399/07/29
20:06:32
5.0 / 5
1638
تگهای خبر: شهرداری , مد , وزارت كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس