بررسی افزایش نرخ معاینه فنی خودرو ها در شورای رقابت

بررسی افزایش نرخ معاینه فنی خودرو ها در شورای رقابت ال مور: مدیرعامل شركت ستاد مركزی معاینه فنی خودرو های تهران از بررسی افزایش نرخ معاینه فنی خودرو ها در شورای رقابت اطلاع داد.


حسین مقدم در گفتگو با ایسنا، در مورد احتمال افزایش نرخ معاینه فنی خودرو ها اظهار داشت: از آغاز سالجاری هزینه های مراکز معاینه فنی افزایش یافته و انتظار می رود مسؤلان وزارت کشور در مورد پوشش این افزایش هزینه ها چاره اندیشی کنند.

افزایش هزینه نگهداشت دستگاهها با نوسانات بازار ارز

وی با اشاره به اینکه بررسی ها نشان داده است که هزینه های مراکز معاینه فنی تهران حدود ۴۰ درصد رشد داشته است، اضافه کرد: هزینه نیروی انسانی، نگهداشت و تعمیر تجهیزات مراکز و... از آغاز سال رشد داشته است بویژه نوسانات بازار ارز، هزینه نگهداشت دستگاه ها و تجهیزات معاینه فنی را افزایش داده است.

مقدم اضافه کرد: کلیه مدیران مراکز معاینه فنی کشور شامل دولتی و بخش خصوصی، گزارشی از هزینه ها و درآمد خویش را به اطلاع وزارت کشور رسانده و خواستار جبران خسارات شدند که در این حوزه مطالعه و بررسی های لازم از جانب وزارت کشو انجام و مبحث برای تعیین نرخ جدید در شورای رقابت در حال بررسی است.
به گفته وی، از آنجایی که پیشنهادات گوناگونی مطرح شده باید منتظر بمانیم و مشخص شود که تصمیم این شورا در مورد افزایش نرخ و مبلغ مورد تایید چیست.

منبع:

1399/08/02
20:48:11
5.0 / 5
1418
تگهای خبر: دستگاه , شركت , مد , وزارت كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس