مرگ ۷ نفر در سقوط ساینا به كانال آب

مرگ ۷ نفر در سقوط ساینا به كانال آب سخنگوی سازمان اورژانس كشور از مرگ هفت نفر در سقوط خودروی ساینا به كانال اب در شادگان ابادان آگاهی داد.


مجتبی خالدی در گفتگو با ایسنا، در تشریح حوادث جاده ای ۲۴ ساعته گذشته اظهار داشت: شب گذشته در محور شادگان ابادان در ساعت ۱: ۱۹ بامدادان یک دستگاه خودرو ساینا به کانال اب سقوط می کند؛ درپی این حادثه سه دستگاه امبولانس اعزام شد اما متاسفانه در این حادثه هفت نفر فوت می کنند.
وی اضافه کرد: در حادثه ای دیگر در ساعت ۱: ۲۰ بامدادان شب گذشته در بلوار شورا شهر کرج تصادفی میان یک دستگاه پژو۴۰۵ و نیسان رخ می دهد که درپی این حادثه پنج دستگاه امبولانس به محل اعزام می شوند. متاسفانه در زمانی که پرسنل اورژانس درحال امداد رسانی به مصدومین بودند یک دستگاه اپتیما با سرعت بالایی به این صحنه وارد و به مردم درحال تماشای صحنه و یک دستگاه امبولانس برخورد می کند.
وی افزود: بعد از این برخورد دو نفر از کسانی که تماشاگر بودند به شدت اسیب می بینند و از ناحیه پا گرفتار قطع عضو می شوند همین طور مصدومین و پرسنل اورژانس نیز گرفتار اسیب می شوند و مجموعا ۱۰ نفر از کسانی که در صحنه حادثه بودند به بیمارستان منتقل می شوند. یک نفر از عابران تماشاچی در بیمارستان جان خودرا از دست می دهد و یک نفر دیگر در بخش مراقبت های ویژه قرار دارد؛ دو نفر پرسنل اورژانس و سه نفر دیگر از مصدومین نیز خوشبختانه مرخص شدن و سه نفر در بیمارستان در حال مداوای تخصصی هستند.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور اشاره کرد: شهروندان دقت کنند در هنگام تصادفات توقف در کنار حادثه می تواند سبب بروز حادثه ای دیگر شود و از طرف دیگر روال امداد و خدمات پزشکی را کند می کند.
وی در تشریح حادثه ای دیگر در اتوبان قزوین به سمت کرج در ساعت ۳: ۵۴ بامدادان اظهار داشت: این حادثه میان یک دستگاه کامیون و خودرو سواری رخ داد که سه دستگاه امبولانس به محل حادثه اعزام شد و نهایتا متاسفانه در این حادثه چهار نفر مصدوم و یک نفر نیز جان خودرا از دست داد.1399/08/16
19:18:53
5.0 / 5
1053
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس