در هفته جاری رقم خواهد خورد؛

هوای بارانی در انتظار همدانی ها

هوای بارانی در انتظار همدانی ها ال مور: همدان كارشناس مركز پیش بینی هواشناسی استان همدان از ورود سامانه های بارشی به استان آگاهی داد.


محمدحسن باقری شکیب در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در ساعات بعدازظهر امروز و ساعات شبانگاهی، بارش هایی در غرب استان یعنی شهرستان های اسدآباد، تویسرکان و نهاوند خواهیم داشت.
وی با بیان این سامانه بارشی که عمده فعالیت آن در غرب کشور است و تأثیراتی در غرب استان همدان نیز دارد، اشاره کرد: از امروز تا سه شنبه جو استان بارشی است، از دوشنبه یک سامانه بارشی در جنوب استان برای شهرستان های ملایر و نهاوند پیش بینی می نماییم و شب سه شنبه، شمال و شمال غرب استان نیز بارش هایی خواهند داشت.
باقری شکیب اشاره کرد: به صورت کلی بارش سنگین و زیادی نداریم و پیش بینی ما این است در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا ۱۰ میلی متر بارش داشته باشیم و از سه شنبه به بعد نیز بارش چشمگیری نداریم و بارش ها پراکنده است.
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان در ارتباط با وزش باد در این هفته، توضیح داد: امروز بعدازظهر وزش باد نسبتاً شدید خصوصاً در مناطق شمالی استان خواهیم داشت اما از فردا تا اختتام هفته سرعت بادها معمولی است.
باقری شکیب با اعلان اینکه تا سه شنبه به سبب ابرناکی آسمان استان دمای روزانه کاسته می شود، اظهار داشت: در آخر هفته نیز دمای حداقل کم خواهد شد و دمای زیر صفر را تجربه خواهیم کرد.
وی مطرح کرد: دمای همدان طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۶ تا ۲۲ درجه سلسیوس بوده و شهرستان ملایر با ۲۴ درجه سلسیوس گرم ترین و رزن با ۲ درجه سلسیوس خنک ترین شهرستان استان گزارش شده است.
منبع:

1399/08/17
13:54:43
5.0 / 5
1216
تگهای خبر: آینده , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس