تصویب كلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در كمیسیون امور داخلی كشور

تصویب كلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در كمیسیون امور داخلی كشور ال مور: سخنگوی كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها از بررسی و تصویب كلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در جلسه امروز این كمیسیون آگاهی داد.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح جامع مدیریت شهری مورد بررسی قرار گرفت و کلیات این طرح در جلسه کمیسیون به تصویب رسید. این طرح برمبنای اصل سوم قانون اساسی و اصول ششم، هفتم و دوازدهم قانون برنامه ششم توسعه و سیاست های ابلاغی تهیه شده است.
ایشان سپس اظهار نمود: اهداف این طرح شامل تحقق توسعه پایدار، ارتقا کیفیت زندگی و گسترش عدالت، تامین حقوق شهروندی، ایجاد محیط زیست سالم در سطح شهرها و روستاها، شهروند مداری و تمرکززدایی می باشد.
نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس اشاره کرد: مشارکت مردم در اداره امور و واگذاری امور به نهاد های محلی و تفکیک امور ملی از امور محلی از دیگر برنامه هایی است که در این طرح دنبال شده است. این طرح به دنبال ایجاد مدیریت هماهنگ و یکپارچه در امور شهری و روستایی می باشد.
حدادی در ادامه اشاره کرد: کلیات این طرح در جلسه امروز کمیسیون به تصویب رسید اما از آنجائیکه بررسی جزئیات آن نیازمند کارکارشناسی بیشتری می باشد، برمبنای ماده ۱۴۲ بخشنامه به مرکز پژوهش های مجلس ارجاع شد. تا طرحی جامع برای بهبود و ارتقا خدمت رسانی به مردم تهیه شود.
وی ادامه داد: در ادامه نیز آقای محمد حسن آصفری و فاطمه مقصودی بعنوان نماینده کمیسیون بمنظور حضور در کمیسیون مشترک جهت بررسی لایحه شفافیت انتخاب شدند.
منبع:

1399/08/25
20:45:40
5.0 / 5
1190
تگهای خبر: توسعه , زندگی , كیفیت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس