برگزاری جلسات شورای شهر تهران به صورت تركیبی در ایام كرونایی

برگزاری جلسات شورای شهر تهران به صورت تركیبی در ایام كرونایی رئیس شورای شهر تهران از برگزاری جلسات شورا به صورت تركیبی در ایام كرونایی اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، محسن هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به این که جلسه امروز به صورت ترکیبی برگزار شد، اظهار نمود: شورای شهر تهران در روزهای کرونا جلسه ای را لغو نکرد هرچند که تلاش کردیم جلسات کمیسیون و کمیته ها به صورت مجازی برگزار گردد و کارکنان شورا دورکار باشند.
وی با بیان اینکه برای اجرای پروتکل های ستاد مقابله با کرونا جلسه امروز را به شیوه جدید «ترکیبی» برگزار کردیم، اظهار نمود: کمتر از ۱۵ نفر در صحن شورا حضور دارند و مابقی به صورت مجازی در جلسه مشارکت داشتند که با این شیوه ترکیبی به سادگی جلسه اداره شد.
رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به برخی انتقادات در خصوص بررسی پرونده باغات و سازوکار بررسی باغات اظهار داشت: مبحث باغات حساس است و اعضاء علاقه مند هستند که این موضوعات در صحن بررسی شود و تمام تلاش ها برای کم کردن تعداد پرونده ها به نتیجه نرسیده چونکه حدود ۱۰۰ پرونده باغات داریم و باید با سرعت عمل بیشتر آنها را بررسی کرد.

هاشمی در پاسخ به سوال ایسنا که آیا با اعمال محدودیت های کرونایی از روز شنبه جلسات شورا هم تعطیل می شود یا نه، اظهار نمود: جلسات ما به صورت ترکیبی است و اگر ستاد کرونا وضعیت ما را قبول نکند و دستور به تعطیلی جلسات حضوری دهد به سادگی می توانیم جلسات را مجازی برگزار نماییم و در این حوزه از راه شورایعالی استان ها از هیات وزیران مجوز گرفته و در آئین نامه داخلی هم این مسئله مورد تاکید است.
وی افزود: اما قصد خودمان این است که اگر قرار بر تعطیلی باشد، آخرین گروهی باشیم که در شهرداری تعطیل می شویم، چون شغل ۵۰ درصد از کارکنان شهرداری همچون کارگران پسماند یا بهشت زهرا (س) تعطیلی بردار نیست اما اگر دستور تعطیلی بدهند مجازی کار را دنبال می نماییم البته به نظر من این شیوه ترکیبی هم خوب است و امیدوارم اجازه بدهند که به همین شیوه ادامه کار بدهیم.
منبع:

1399/08/27
13:07:14
5.0 / 5
1301
تگهای خبر: باغ , شهرداری , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس