نماینده مردم كردستان در مجلس شورای اسلامی:

توسعه زیرساخت های مخابراتی در كردستان با سرعت دنبال شود

توسعه زیرساخت های مخابراتی در كردستان با سرعت دنبال شود ال مور: کردستان نماینده مردم کردستان در مجلس، با اشاره به برنامه ششم توسعه برای دسترسی مردم روستاهای بالای بیست خانوار به اینترنت، اظهار داشت: امروزه باتوجه به شرایط موجود نیاز بیش از پیش به اینترنت و دسترسی به ارتباطات دیجیتال احساس می شود.


محسن فتحی در دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کردضه: اعمال تحریم های ظالمانه بر ضد ملت ایران در چند سال اخیر مانع از واردات تجهیزات مخابراتی شده است.
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه در سالهای گذشته کردستان در این عرصه گرفتار عقب ماندگی بسیاری شده، عنوان کرد: عدالت در تقسیم امکانات و توسعه همسان در کشور از راهبردهای حاکمیت است.
فتحی با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد که عدم هماهنگی دستگاه های اجرائی مانع توسعه کردستان شود، اظهار داشت: وزیر ارتباطات بر حمایت همه جانبه از توسعه زیرساخت های ارتباطی کردستان قول مساعد داد، و امیدواریم در سطح استان نیز با همگرایی مضاعف این ظرفیت به خوبی استفاده گردد.
فتحی اضافه کرد: کردستان جوانان مستعدی در حوزه فناوری اطلاعات دارد و لازم است با تسهیلگری زمینه رشد و پشتیبانی از آنان در قالب شرکت های دانش بنیان فراهم گردد.
نماینده مردم کردستان همین طور به ثبت جهانی هورامان و نقش پر رنگ آن در توسعه منطقه اشاره و عنوان کرد: دسترسی به اینترنت یکی از موارد مهم برای حضور گردشگران در منطقه هورامان است و لازم است با نگاه ویژه ای در دستور کار قرار بگیرد.
وی همین طور بر لزوم بازبینی در قوانین سایت های مخابراتی، افزایش اعتبارات دستگاه های مرتبط و پشتیبانی از استارتاپ های فناوری اطلاعات تاکید و تصریح کرد: مجلس با تمام توان از توسعه این حوزه حمایت می کند.
منبع:

1399/09/15
23:19:12
5.0 / 5
1091
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس