مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشاركت های مردمی شهرداری تهران اعلام كرد

وجود ۱۰۰ پروژه مشاركتی مشكل دار در مناطق تهران

وجود ۱۰۰ پروژه مشاركتی مشكل دار در مناطق تهران ال مور: مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران اظهار داشت: حدود 100 پروژه مشارکتی در سطح مناطق وجود دارد که بین 9 تا 25 سال قدمت دارند و از آنها بعنوان پروژه مشکل دار یاد می شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا و بنابر اعلام سایت شهر، شکرالله بنار - مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، از وجود حدود ۱۰۰ پروژه مشارکتی در سطح مناطق آگاهی داد که بگفته او بین ۹ تا ۲۵ سال قدمت دارند و از آنها بعنوان پروژه مشکل دار یاد می شود.
آنطور که بنار توضیح داده است: بعضی از پروژه ها به سبب طولانی شدن، توجیه اقتصادی ندارد و بعضی از شرکا هم فوت کرده اند و برخی هم در تحولات اقتصادی ورشکست شده اند. مواردی هم وجود دارد که شریک شهرداری هم سهم شهرداری را پیش فروش کرده و هم متواری شده است، در حقیقت شهرداری تهران در چنین پروژه هایی تضاد منافع با شرکا دارد.
او نبود نظارت دقیق در دوره های گذشته مدیریت شهری را سبب رشد سرطانی پروژه ها در ۱۰ سال اخیر دانست و اظهار داشت: حالا پروژه هایی وجود دارد که ۱۰ سال از انعقاد قرارداد آن می گذرد اما کلنگ زده نشده و سرمایه گذار هم کاری انجام نداده است و ادعای مالکیت هم می کند.
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، اضافه کرد: پروژه های اینچنین زیاد هستند که مهم ترین آنها باران در منطقه چهار و پارکینگ طبقاتی دربند و بعضی از پروژه های مناطق ۹ و ۱۰ است که شریک ادعای مالکیت کرده و ما هم شکایت کردیم و با رأی قاضی و بر طبق ماده ۳۸ توانستیم بعضی از آنها را تعیین تکلیف نماییم.
منبع:

1399/10/19
22:54:50
0.0 / 5
1057
تگهای خبر: سایت , شهرداری , فروش , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس