نامه حبیب زاده به حناچی برای توقف اجرای طرح سهند

نامه حبیب زاده به حناچی برای توقف اجرای طرح سهند ال مور: نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران در نامه ای به شهردار تهران ضمن درخواست توقف اجرای طرح سامانه هوشمند ناوگان داخلی شهرداری (سهند)، خواهان بررسی بیشتر کارشناسی این طرح شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، متن نامه افشین حبیب زاده خطاب به پیروز حناچی به این شرح است: " با توجه به اهتمام اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران در جهت ارتقای سطح معیشت کارکنان شریف مجموعه شهرداری و جلوگیری از تضییع حقوق ایشان وگام های مهمی که در این راستا برداشته شده است، حالا اجرای آزمایشی طرح سامانه هوشمند ناوگان داخلی شهرداری (سهند) از طرف اداره کل پشتیبانی شهرداری و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات با ابهاماتی روبه رو است که با اهداف مذکور در تضاد و سبب اعتراض رانندگان محترم شرکت خودرو سرویس شهر گردیده است.
دغدغه های امنیت شغلی، کاهش درآمد و مشکلات معیشتی متصور از اجرای این طرح همچون چالش هایی است که اجرای غیرکارشناسی طرح می تواند برای این رانندگان ایجاد نماید. پس بررسی هر چه دقیق تر این طرح توسط کارشناسان مختلف همچون کارشناسان کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر می تواند جنبه های ساختاری و نهادی این طرح را آشکار نماید.
بنابر اعلام دفتر این عضو شورای شهر، بدین سبب مقتضی است دستور فرمایید ضمن توقف اجرای این طرح، موجبات ارسال این طرح جهت بررسی بیشتر را فراهم نمایند."
منبع:

1399/10/23
20:42:55
0.0 / 5
1085
تگهای خبر: ساخت , شركت , شهرداری , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس