كشف 20 میلیارد ریالی داروی قاچاق در تهران

كشف 20 میلیارد ریالی داروی قاچاق در تهران ال مور: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف ۲۰میلیارد ریال دارو و لوازم بهداشتی قاچاق در تهران اطلاع داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در اینباره اظهار نمود: با به دست آمدن اطلاعاتی در مورد توزیع خارج از شبکه دارو و اقلام بهداشتی توسط متصدی داروخانه ای در حوالی غرب تهران تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی جهت بررسی مبحث به نشانی اعلامی اعزام شدند.
وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و به دست آمد مالک داروخانه با تهیه اقلام بهداشتی و دارویی به صورت قاچاق آنها را خارج از شبکه توزیع در اختیار مشتریان قرار می دهد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران ضمن اشاره به اینکه با هماهنگی های قضائی دستگیری متهم و بازرسی از داخل داروخانه از مرجع قضائی دریافت شد، اضافه کرد: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی اعزام شدند و با دستگیری متهم در بررسی از داخل این داروخانه ۱۲ هزار و ۱۸۸ عدد انواع دارو، ۳۰ هزار و ۷۰۰ عدد لوازم بهداشتی، ۳۶۰۰ عدد سرنگ و ۱۹۲۰ قوطی شیرخشک قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.
وی با اشاره به اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان دارو و غذا شد، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۲۰ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.
منبع:

1399/10/27
18:47:29
0.0 / 5
660
تگهای خبر: لوازم , مجوز , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس