معاون استاندار تهران تاكید كرد

لزوم افزایش مراكز آموزشی در استان تهران

لزوم افزایش مراكز آموزشی در استان تهران ال مور: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از موافقت با طرح های عمرانی توسعه روستایی و محیط زیستی در استان تهران آگاهی داد و بر لزوم افزایش مراکز آموزشی در استان تهران تاکید نمود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کارگروه زیربنایی توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان تهران با اشاره به موافقت با طرح راه اندازی آموزشگاه رانندگی در اراضی شهرستان ری گفت: ایجاد این مراکز آموزشی همچون نیازهای مهم و ضروری استان تهران است؛ همین طور این طرح تمام مجوزهای لازم را از دستگاه های مربوطه و مجوز ترافیکی ستاندن کرده است.

وی ادامه داد: صدور پروانه این طرح منوط بر اختصاص حداقل ۲۰ درصد از سطح کل عرصه بعنوان فضای سبز با تاکید بر درختکاری است که این دستورالعمل در کلیه مصوبات مشابه نیز لحاظ می شود.

وی با اشاره به طرح پهنه بندی شهرستان پردیس اشاره کرد: حریم شهرستان پردیس تداخلاتی خصوصاً با سازمان محیط زیست دارد که قرار شد برمبنای تقسیمات جدید، اصلاحات لازم در طرح کلی و حریم شهرستان پردیس انجام و سپس طرح پهنه بندی شهرستان تعیین تکلیف می شود.

منبع:

1399/11/02
12:20:40
0.0 / 5
1010
تگهای خبر: آموزش , توسعه , دستگاه , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس