فرماندار شهرستان فیروزكوه تاكید كرد

ضرورت بازبینی در ساختاری اداری شهرستان فیروزكوه

ضرورت بازبینی در ساختاری اداری شهرستان فیروزكوه به گزارش ال مور فرماندار شهرستان فیروزکوه بر ضرورت بازبینی در ساختار اداری این شهرستان تاکید نمود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مهری در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با تکیه بر ضرورت اصلاح ساختار اداری شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: اصلاح و بهسازی منابع انسانی و ساختار اداری یکی از مباحث مهمی است که باید به صورت سازمان یافته و قانونمند به آن بپردازیم.
وی اضافه کرد: باید سیاستی اتخاذ شود که جذب رسمی در سطح شهرستان بر مبنای مکانیزم قانونی و بنا به شایستگی صورت گیرد و افراد بعد از جذب مدت زمان تعیین شده را در شهرستان بمانند و عرضه خدمت داشته باشند.
وی افزود: درخواست جذب نیروی انسانی عرضه شده و امیدواریم با آن موافقت شود تا با جذب نیروی تخصصی و کیفی در جهت تقویت بیشتر ساختار اداری و عرضه خدمات بهتر به شهروندان اقدام نماییم.
وی افزود: در ساختار اداری شهرستان فیروزکوه الزامی وجود دارد تا بازبینی صورت گیرد. این کار به صورت مرتب در سطح استان رسیدگی می شود و در دستور کار است.
وی افزود: این مورد مورد توجه استاندار است و به صورت شهرستانی و دستگاهی به ساختار اداری توجه می شود. فیروزکوه شهرستان قدیمی با 2هزار و 500کیلومتر مربع مساحت در دو بخش مرکزی و ارجمند است. 5 دهستان به لحاظ ساختاری و روستایی و 53 دهیاری داریم.
مهری اظهار داشت: درجه بندی دهیاری ها در دستور کار و در حال اجرا می باشد. در ارتباط با نیروی انسانی اگر نیاز داشته باشیم بعد از ساماندهی درخواست مجوز استخدام خواهیم داشت تا با در اختیار داشتن نیروهای کارشناسی پاسخگوی نیازهای مردم باشیم.
فرماندار فیروزکوه بیان نمود: مراجعات مردم به دستگاههای استانی علاوه بر صدمه های تصادفات جاده ای باعث مهاجرت معکوس هم می شود. تحقق خدمات الکترونیک هم از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. از لحاظ طبیعی کشاورزی، گردشگری و صنعت و خدمات ظرفیت هر منطقه است.
وی اضافه کرد: دو شهرک صنعتی داریم و امیدواریم رضایتمندی شهروندان حاصل شود و مردم از خدمات دولت بهره مندی بیشتری داشته باشند.
منبع:

1399/11/30
21:25:11
0.0 / 5
731
تگهای خبر: بهسازی , خدمات , دستگاه , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس