شایسته نیست در پایتخت انرژی كشور مردم با كمبود آب دست وپنجه نرم كنند

شایسته نیست در پایتخت انرژی كشور مردم با كمبود آب دست وپنجه نرم كنند به گزارش ال مور بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: شایسته نیست مردم در استان بوشهر بعنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، پس تامین آب مورد نیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خودرا برای این مهم انجام دهند.


عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان بوشهر با اشاره به پیگیری های مستمر مدیریت استان برای تامین آب مورد نیاز در استان اظهار نمود: در این راستا جلسات و پیگیریهای مختلفی برای رفع مسائل و مشکلات تامین آب در استان در حال انجام می باشد و هدف ما جلوگیری از تنش آبی در تابستان آینده است.
وی ادامه داد: یکی از پروژه های مهم استان برای تامین آب، اجرای مخازن آب در نقاط مختلف است که تعیین تکلیف وضعیت اجرای پروژه های مخازن آب استان توسط شرکت آب و فاضلاب و مدیران مربوطه لازم است و نباید اجازه دهیم پروژه های مخازن آب معطل بمانند.
مقام عالی دولت در استان بوشهر اشاره کرد: باتوجه به کمبود بارش باران در استان، باید سازوکاری فراهم گردد که تا پیش از شروع فصل گرما، مشکلی برای تامین آب در تابستان نداشته باشیم.
گراوند اشاره کرد: تمام تلاش ما این است که اجازه ندهیم مردم استان در تابستان آینده با مشکلات تامین آب مواجه شوند.
وی ادامه داد: باتوجه به اهمیت و حساسیت های موجود در استان بوشهر، اجازه ندادیم تا حالا استان با بحران آب مواجه شود پس باید برای تابستان آینده هم برنامه ریزی کرده تا با مشکل تامین آب مواجه نشویم.
استاندار بوشهر تصریح کرد: شایسته نیست مردم در استان بوشهر بعنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، پس تامین آب موردنیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خودرا برای این مهم انجام دهند.
گفتنی است در این جلسه که با حضور مدیران حوزه آب استان بوشهر برگزار شد، مدیران مربوطه آخرین گزارشات مربوط به پروژه های آبرسانی در استان را ارائه کردند.
منبع:

1399/12/03
12:24:05
0.0 / 5
489
تگهای خبر: آینده , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس