توزیع اقلام بهداشتی بین دانش آموزان و معلمان در میهمان شهرها

توزیع اقلام بهداشتی بین دانش آموزان و معلمان در میهمان شهرها قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل از شروع سه طرح پژوهشی در مرکز اموربین الملل و مدارس خارج از کشور برای لطمه شناسی مسائل و مشکلات دانش آموزان اتباع آگاهی داد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مجتبی زینی وند، قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین الملل در دیدار با مهدی محمودی، مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اعلان اینکه مرکز به صورت مستمر در حال شناسایی و پیگیری مسائل و مشکلات دانش آموزان اتباع است اضافه کرد: دراین زمینه چند مسئله را شناسایی کرده که نیاز است برای حل این مشکلات و مسائل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور همکاریهای لازم را با مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور داشته باشد.
مجتبی زینی وند همین طور اضافه کرد: یکی از اولویت های این مرکز درباب دانش آموزان اتباع پیگیری مسائل مربوط به ایجاد فضاهای آموزشی برای این دانش آموزان است که لازم است اعتبارات لازم با حمایت سازمان های بین المللی برای تکمیل پروژه های ناتمام تامین شود.
قائم مقام وزیر در امور بین الملل ومدارس خارج از کشور همین طور از شروع سه طرح پژوهشی در مرکز اموربین الملل و مدارس خارج از کشور برای لطمه شناسی مسائل و مشکلات دانش آموزان اتباع آگاهی داد و اظهار داشت: لازم است که نیازها و مسائل فرهنگی این دانش آموزان به خوبی شناسایی شده و در این خصوص کارهای ویژه فرهنگی صورت گیرد.
در این نشست، مهدی محمودی نیز اظهار نمود: در ضمن این ۴۰ سال جمهوری اسلامی ایران خدمات بهادار ای به اتباع و مهاجرین خارجی داشته که شایسته است این خدمات بیشتر به اطلاع عموم و خصوصاً اتباع و مهاجرین مقیم ایران رسانده شود.
ایشان سپس با اعلان اینکه توانستیم ۲۳ میلیارد تومان اعتبار از سازمان های بین المللی برای پشتیبانی از سیل زدگان جنوب استان سیستان و بلوچستان جذب نماییم اضافه کرد: درباب جذب سرمایه از سازمان های بین المللی تعدادی از کشورهای همسایه از ما پیشروتر هستند، پس لازم است تلاش ها و پیگیری های بیشتری صورت گرفته تا بتوانیم از ظرفیت این سازمان ها در پشتیبانی از اتباع و مهاجرین بیشتر استفاده نمائیم.
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور همین طور از اقدامات صورت گرفته درباب توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی بین دانش آموزان و معلمین در میهمان شهرها آگاهی داد و اضافه کرد: درباب توزیع تغذیه و شارژ کارت دانش آموزی برای دانش آموزان اتباع اقدامات لازم صورت گرفته است.
وی همچین درباب ثبت نام اتباع و مهاجرین در مدارس اظهار داشت: برای ثبت نام این دانش آموزان باید ابتدا برگه حمایت تحصیلی برای آنها صادر شده و بعد ثبت نام صورت گیرد که لازم است مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در این خصوص توجه ویژه داشته باشد و از ثبت نام دانش آموزان خارج از این چارچوب امتناع ورزد.1399/12/09
22:35:21
0.0 / 5
693
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , خدمات , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس