كاهش كاربرد دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه سالجاری

كاهش كاربرد دفترچه بیمه سلامت از اردیبهشت ماه سالجاری مدیرکل دفتر هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، اظهار داشت: کاهش کاربرد دفترچه های بیمه از آغاز اردیبهشت ماه سالجاری از مهم ترین اهداف و اولویت های سازمان است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا اعرابی ضمن اشاره به انتخاب سازمان بیمه سلامت بعنوان دستگاه برتر در عرضه خدمات الکترونیکی از جانب ریاست جمهور، اظهار داشت: با همکاری موسسات درمانی، جامعه پزشکی و بیمه شدگان و همینطور تقویت بسترهای الکترونیکی سازمان در امر نسخه نویسی، امیدواریم بتوانیم با کمترین مشکل به هدف مهم دولت که همانا دولت الکترونیک و ارتقاء عرضه خدمات الکترونیکی با کیفیت همراه با رسیدگی های به روز و آنلاین دست پیدا نماییم.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود اذعان داشت: از نگاه مشتری مداری، سازمان بیمه سلامت به تغییر نظام های پرداخت و ارتقاء سطح کیفیت رسیدگی ها نگاه ویژه ای داشته و از برنامه های اصلی و رسالت سازمان در سال جدید افزایش کیفیت خدمات درمانی است.
وی تصریح کرد: نظام ارجاع و پزشک خانواده هم از محورهای اصلی حرکت سازمان به سمت اولویت بخشی به نظام سلامت در جهت مشتری مداری است، نظام ارجاع از برنامه های مورد تاکید در نظام سلامت است که به جهت هزینه کرد صحیح منابع و اعتبارات از جانب بیمه سلامت مورد توجه بوده و تابحال در این رابطه هم اقدامات مهمی صورت گرفته است، بنابراین امیدواریم با تلاش تمامی ارکان تصمیم گیر و مجری نظام سلامت، با رفع موانع موجود نسبت به ارتقاء این اهداف در مدت زمان مناسبی گام برداریم و بیمه سلامت دراین حوزه تمام تلاش خویش را به کار خواهد گرفت.
اعرابی در ادامه سخنان خود به تشریح برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۰ پرداخت و اضافه کرد: برنامه عملیاتی سال جاری از حالت شکلی به حالت محتوایی تبدیل خواهد شد و شامل چند هدف کلی در سازمان بیمه سلامت می شود. همینطور درگیری پرسنل در بحث ورود اطلاعات برنامه عملیاتی کاهش خواهد یافت.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران، او در آخر به حوزه منابع انسانی اشاره نمود و اضافه کرد: تلاش مدیران ارشد سازمان بر این است که نیروی انسانی در بستر آرامش و فضای کاری دوستانه و مطلوب فعالیت های خویش را انجام دهند، توجه به نیروی انسانی از مهم ترین مسائل در هر حوزه ای است که باید درراستای عرضه خدمات مطلوب مورد توجه قرار گیرد، بدون تردید کاهش مشکلات نیروی انسانی می تواند در ارتقاء جایگاه یک سازمان نقش موثری ایفا کند، ازاین رو سازمان بیمه سلامت درنظر دارد امسال نیروی انسانی را مطابق با نیاز استانها در نظر بگیرد و در این راستا ساختار تشکیلاتی سازمان با هدف ارتقاء نیروی انسانی که از اولویت های سازمان هم می باشد، اصلاح خواهد شد.1400/01/12
13:56:26
0.0 / 5
561
تگهای خبر: بیمه , جامعه , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس