معاون شهردار تهران خبر داد

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی تا آخر سال

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی تا آخر سال معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از سرعت بخشیدن به برنامه های کوتاه مدت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری اطلاع داد و اظهار داشت: ۱۰ هزار دستگاه تاکسی تا آخر سال جاری نوسازی می شود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، سید مجتبی شفیعی ضمن اشاره به این که برنامه نوسازی ناوگان تاکسیرانی در دوره قبل آغاز و حدود ۲۷۰۰ دستگاه تاکسی تابحال نوسازی شده است، اظهار داشت: حدود ۱۰ هزار دستگاه تاکسی دیگر تا آخر سال جایگزین تاکسی های فرسوده می شوند که همین مساله در کاهش آلودگی هوای تهران نقش موثری دارد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تکیه بر ضرورت تسریع برنامه های کوتاه مدت سیستم حمل و نقل عمومی، اضافه کرد: طبق دستور شهردار تهران یک برنامه تحولی طراحی شده است که طی آن باید مجموعه ای از اقدامات فوری و ضربتی تا آخر سال انجام گیرد که در همین راستا معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هم در سه بخش مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی مجموعه ای از راهکارهای کوتاه مدت را تعریف کرده است.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، شفیعی همینطور به تصریح برخی موانع و مشکلات موجود پرداخت و اظهار داشت: به طور مثال حدود ۷۰۰ دستگاه اتوبوس به علت مشکل مخازن CNG متوقف شده بود که روند بازسازی این مخازن از قبل شروع شده و تا آخر سال بازسازی ۵۰۰ دستگاه دیگر انجام خواهد گرفت.
وی در انتها اضافه کرد: بازسازی و اورهال اتوبوس های BRT و تک کابین دولتی و خصوصی هم در دستور کار این معاونت است.1400/07/24
12:45:17
0.0 / 5
219
تگهای خبر: دستگاه , شهرداری , مد , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس