رییس پلیس پایتخت عنوان كرد

مشکل سازی ترافیک این روزهای تهران

مشکل سازی ترافیک این روزهای تهران فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: اگر نیروی انتظامی در دو بخش امنیت و آرامش هماهنگی و هم افزایی های لازم را بوجود آورد حتما اتفاقات خوبی در شهر رخ خواهد داد. هم افزایی دستگاه قضا خصوصاً دادستانی و دادسراها با نیروی انتظامی، امنیت آفرین خواهد بود.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، امروز پنجشنبه سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در دیدار با شهردار تهران، بیان کرد: امروز برای آشنایی و ایجاد وحدت، همدلی، رفاه و هم افزایی خدمت شهردار تهران آمده ایم. با شروع مدیریت جدید در شهرداری تهران باید یک ارتباط نزدیک و هم افزا میان شهرداری با نیروی انتظامی ایجاد شود.
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعلان اینکه بیش از ۱۰۰ موضوع سبب شده که نیروی انتظامی بصورت مرتب و روزانه با شهرداری در ارتباط باشد، اضافه کرد: نگاه نیروی انتظامی در دوره های پیشین و جدید باتوجه به روی کارآمدن مجموعه ولایی، انقلابی و جهادی وظیفه نیروی انتظامی را دو چندان می کند که در کنار مجموعه شهرداری تهران خصوصاً آقای زاکانی باشد تا شهردار بتواند بدون هرگونه دغدغه ای مسئولیت های خطیر و مهمی که در شهرداری تهران است را به مرحله اجرا بگذارد و فعالیت ها را به خوبی انجام دهد.
سردار رحیمی با تاکید براینکه اگر نیروی انتظامی در دو بخش امنیت، آرامش و آسایش هماهنگی و هم افزایی های لازم را بوجود آورد حتما اتفاقات خوبی در شهر رخ خواهد داد، بیان کرد: هم افزایی دستگاه قضا خصوصاً دادستانی و دادسراها با نیروی انتظامی، امنیت آفرین خواهد بود.
به گفته ی ایشان، در بخش آرامش و انضباط اجتماعی توسعه و رونق شهری، عمران و آبادانی؛ هم افزایی شهرداری و نیروی انتظامی جزو ضروریات است و باید این دو نهاد در کنار هم قرار گیرند تا کارها بسیار عالی به سامان برسد.
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در ادامه عنوان کرد: نیروی انتظامی با تمام امکانات در خدمت شهرداران مناطق و نواحی، معاونان و... خواهد بود؛ البته بنده این مورد را به همکاران خود ابلاغ کرده ام. این مورد با جدیت دنبال خواهد شد تا اهداف تیم مدیریت ولایی و جهادی شهرداری تهران اجرا شود.
سردار رحیمی در ادامه به ذکر برخی از موضوعات مورد مطالبه نیروی انتظامی پرداخت و اظهار داشت: ترافیک یکی از موضوعات مورد مطالبه رهبری و مسئولان نظام همین طور دغدغه ویژه جنابعالی است که این روزها مقداری مشکل ساز شده است.
وی در ادامه افزود: این روزها ترافیک جدی در تهران مشاهده می شود که حجم این ترافیک از ساعت ۴ عصر به بعد بیشتر می شود.
فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعلان اینکه معتادان متجاهر در سطح شهر یکی دیگر از موضوعات مورد مطالبه نیروی انتظامی است، توضیح داد: واقعیت دراین باره فراهم نبودن زیرساخت ها و اصلاح مسیر بازپروری است؛ چونکه مسیر اشتباهی طی می شود. در این زمینه علاوه بر هزینه، ساختمان های مورد نیاز طبق ماده ۱۵ و ۱۶ فراهم گشته است اما مسیر اشتباهی برای بازپروری معتادان طی می شود.

سردار رحیمی در ادامه بیان کرد: قبل از این گفته بودیم که درباره خانه های بهاران هزینه هایی که انجام می شود، دور ریختن منابع است. بنده برای ایشان تحلیل کردم و شهردار پیشین هم این مساله را پذیرفت. مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ مسیر بازپروری که طی می کنند، اشتباه است.
طبق گزارش سایت شهر، وی موضوع دیگر را اختصاص نیم تا یک درصد از بودجه سالانه شهرداری به بحث انضباط عمومی و امنیت اجتماعی، ذکر کرد.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در آخر با عرض تبریک برای مدیریت جدید شهردار تهران و آرزوی موفقیت برای او، اظهار داشت: فرمانده نیروی انتظامی تهران در خدمت تلاش شبانه روزی مدیریت شهری خواهد بود.1400/07/29
14:37:35
0.0 / 5
215
تگهای خبر: بودجه , توسعه , جشن , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس