رونمایی از سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا نوروز 1401

رونمایی از سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا نوروز 1401 به گزارش ال مور رییس ستاد گزدشگری تهران با بیان خبر آماده سازی و رونمایی از سایت انگلیسی ستاد گردشگری اظهار داشت: جهت هم افزایی بیشتر با سایر کشورها قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا قبل از نوروز 1401 رونمایی خواهد شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، مهرشاد کاظمی رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران درباب برنامه های پیش روی این ستاد اظهار داشت: انتشار نشریه روایت تهران تحت عنوان قصه جاده قدیم شمیران و محله لاله زار را در پیش داریم، البته قصه لاله زار آماده است و به زودی چاپ می شود.
رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران با بیان خبر آماده سازی و رونمایی از سایت انگلیسی ستاد گردشگری اظهار داشت: جهت هم افزایی بیشتر با سایر کشورها قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا قبل از نوروز ۱۴۰۱ رونمایی خواهد شد.
کاظمی در ادامه درباره برگزاری برنامه های نوروز توسط ستاد گردشگری عنوان کرد: برنامه های نوروز احیانا امسال باتوجه به انجام واکسیناسیون و بهبود وضعیت کرونا خیلی بهتر از دو سال قبل برگزار می گردد.
او همین طور با اشاره به برنامه های ستاد گردشگری تا آخر سال جاری اظهار داشت: مراحل داوری هشتمین دوره جشنواره پژوهشی «جایزه تهران» در حال انجام می باشد و اختتامیه به زودی برگزار می شود و از پژوهشگرانی که در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، تاریخی، محیط زیست و میراث فرهنگی فعال بودند، با اهدای تندیس جایزه تهران، لوح تقدیر و هدیه نفیس نقدی تقدیر خواهد شد.
رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران در پاسخ به سوالی درباره کافی بودن بودجه برای اجرای برنامه های ستاد اظهار داشت: بودجه ستاد بیش از ۱۲ تا ۱۳ میلیارد تومان است و برای امور ستاد کافی است؛ ما کمتر از یک میلیارد تومان از بودجه را هزینه کردیم که قسمتی از این عدم استفاده مربوط به شیوع ویروس کرونا و بخشی هم مربوط به تغییر و تحولات بوده است، اما بر طبق بررسی ها باید برای تسریع در روند کارهای ستاد تلاش نماییم.
کاظمی در ادامه از پیگیری تغییر وضعیت ستاد گردشگری به سازمان آگاهی داد و اضافه کرد: کمیته ای تشکیل شده تا لایحه تشکیل سازمان گردشگری را به شورا تحویل دهد، چون به لحاظ ساختاری تشکیل سازمان نیازی مهم برای امور گردشگریست.
طبق گزارش سایت شهر، او در آخر عنوان کرد: ستاد ساختار و جایگاه پست سازمانی ندارد و باید سازمانی باشد تا برنامه ریزی و سیاستگذاری کرده و بر کارهای گردشگری نظارت داشته باشد؛ وزارت میراث فرهنگی موافقت خودرا دراین زمینه طی یک نامه رسمی اعلام نموده که چنین سازمان و تشکیلاتی باید در شهرداری به وجود آید.

منبع:

1400/11/04
21:24:36
0.0 / 5
317
تگهای خبر: بودجه , جایزه , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس