اورهال ۳۰ رام قطار در سالجاری

اورهال ۳۰ رام قطار در سالجاری ال مور: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از بازسازی اساسی 30 رام قطار یا 210 واگن مترو در سالجاری آگاهی داد.


مهدی شایسته در گفت و گو با ایسنا، در مورد برنامه های شرکت بهره برداری متروی تهران اظهار داشت: در سالجاری برنامه اصلی مترو موضوع اورهال قطارها و ارتقاء سیستم ۴۲ قطار دی سی(تغییر در سیستم برق رسانی) در اولویت برنامه قرار دارد.
وی با اعلان اینکه با هماهنگی شرکت واگن سازی کوشیدیم که از ظرفیت خالی این کارخانه برای ارتقاء قطارهای "دی سی" استفاده نمائیم، اضافه کرد: برای اورهال قطارهای مترو درحال انعقاد قرار داد هستیم و امید است این مهم به زودی نهایی شود.
شایسته اصل در مورد تامین قطعات برای مترو باتوجه به خالی بودن انبارها اظهار نمود: فهرست قطعاتی که گرفتار کمبود هستیم، احصا شده و در مرحله ثبت سفارش خرید برخی قطعات هستیم.
وی ادامه داد: شهردار تهران دستور ویژه ای را درباب تامین منابع مالی برای خرید قطعات صادر کرده و معاونت مالی شهرداری تهران نیز درحال ارائه تضامین است تا بوسیله بانک شهر اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در مورد تعداد قطارهایی که امسال مقرر است اورهال شود، اظهار داشت: بر طبق برنامه ریزی های انجام شده می بایست در سالجاری ۳۰ رام قطار اورهال شود که کار بسیار بزرگی است چونکه هر قطار، ۷ واگن دارد و به عبارتی دیگر بازسازی اساسی ۲۱۰ واگن مترو امسال باید صورت گیرد.

منبع:

1401/01/19
12:14:51
0.0 / 5
211
تگهای خبر: خرید , شركت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس