ترکیب داوران و اساتید جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران کامل شد

ترکیب داوران و اساتید جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران کامل شد به گزارش ال مور، همزمان با معرفی داوران و اساتید پنج رشته باقی مانده بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، ترکیب داوران و اساتید این رویداد هنری کامل شد.به گزارش ال مور به نقل از واحد ارتباطات و رسانه بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، بعد از معرفی داوران و اساتید ۶ رشته کاریکاتور، خوشنویسی، نگارگری، طراحی، نقاشی، سفال و سرامیک داوران و اساتید رشته های مجسمه سازی، گرافیک، عکاسی، تصویرسازی و رسانه های هنری جدید هم مشخص شدند تا بدین ترتیب، ترکیب داوران و اساتید حاضر در بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران کامل شود.
بر این اساس در رشته مجسمه سازی، نگار نادری پور بعنوان داور و استاد کارگاه و روح الله شمسی زاده بعنوان داور حضور خواهند داشت.
در رشته تصویرسازی، عاطفه ملکی جو بعنوان داور و استاد کارگاه و محمد علی بنی اسدی بعنوان داور فعالیت خواهند داشت.
در رشته گرافیک، مریم کهوند بعنوان داور و استاد کارگاه و فرزاد ادیبی بعنوان داور حضور خواهند داشت.
در رشته عکاسی، مجید ناگهی بعنوان داور و استاد کارگاه، محمود مروتی و کیارنگ علایی هم بعنوان داور در کنار هنرجویان جوان خواهند بود.
در رشته رسانه های هنری جدید، امیر راد بعنوان داور و استاد کارگاه و نظام الدین امامی فر بعنوان داور حاضر خواهند بود. بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، در ۱۱ رشته ارتباط تصویری (پوستر)، خوشنویسی (نستعلیق)، سفال و سرامیک، عکاسی، کاریکاتور (کارتون)، مجسمه سازی، طراحی، نقاشی، نگارگری (نقاشی ایرانی، گل و مرغ، تذهیب) و رسانه های هنری جدید (ویدیو آرت، چیدمان، هنر محیطی) از شهریور تا آذر ماه سالجاری در تهران برگزار می گردد.
محمد مهدی رحیمیان، دبیری این دوره از جشنواره را برعهده دارد.


منبع:

1401/05/26
22:11:29
0.0 / 5
254
تگهای خبر: توسعه , جشن , جشنواره , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس