استقبال از جشن شكفتن همزمان با راهپیمایی 22 بهمن در گیلان

استقبال از جشن شكفتن همزمان با راهپیمایی 22 بهمن در گیلان ال مور: رشت - همزمان با راهپیمایی یوم الله 22 بهمن جشن شكفتن با برپایی ایستگاه های فعالیت های كانون پرورش فكری گیلان در سراسر استان برگزار گردید و مورد استقبال كودكان و نوجوانان و خانواده های آنان قرار گرفت.


كانون پرورش فكری گیلان امروز (یكشنبه) همزمان با راهپیمایی دشمن شكن یوم الله 22 بهمن نسبت به برگزاری جشن شكفتن در قالب برنامه های مختلف فرهنگی و هنری ویژه كودكان و نوجوانان در شهرستان های مختلف استان اقدام نمود و مخاطبان با حضور در این جشن ضمن بهره مندی از برنامه های متنوع در راهپیمایی این روز باشكوه شركت كردند.
كودكان و نوجوانان در مناطق مختلف گیلان از برنامه كانون پرورش فكری استان با مبحث ترسیم پرچم مقدس جمهوری اسلامی بر روی صورت شان استقبال خوبی داشتند و با چهره های رنگی از پرچم جمهوری اسلامی در راهپیمایی حضور بهم رساندند.
مدیركل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان استان گیلان در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت:
همزمان با آخرین روز از دهه مبارك فجر، كاركنان و اعضای مراكز فرهنگی هنری كانون با برپایی ایستگاه فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی با عنوان شكوه شكفتن پذیرای كودكان، نوجوانان و خانواده های شركت كننده در راهپیمایی پرشور 22 بهمن هستند.
اسنفدیار ضیائی بیان داشت: ترسیم پرچم مقدس جمهوری اسلامی بر گونه های كودكان و نوجوانان، برپایی كارگاه آموزش كاردستی و برگزاری كارگاه ادبی همچون برنامه های مربیان و اعضای كانون در این ایستگاه هاست.
وی فضاسازی مناسب غرفه های كانون و عرضه كتاب با مبحث انقلاب اسلامی را از دیگر فعالیت ها در جشن شكفتن عنوان و تصریح كرد: در این برنامه ها كودكان و نوجوانان با روند شكل گیری انقلاب مردمی در سایه رهبری بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی بیش از پیش آشنا شدند.
جشن شكفتن در رشت هم با برپایی ایستگاه فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی كانون پرورش فكری استان گیلان در پیاده راه فرهنگی این شهر با استقبال كودكان و نوجوانان برگزار گردید.
كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان استان گیلان با بهره گیری از 31 مركز فرهنگی هنری ثابت، چهار كتابخانه پستی، دو مركز فراگیر و دو كتابخانه سیار روستایی، خدمات فرهنگی به كودكان و نوجوان عرضه می دهد.
بیش از 50 هزار كودك و نوجوانان عضو مراكز فرهنگی هنری كانون پرورش فكری استان گیلان هستند.
خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی**انتشاردهنده: كبیری
7286/2007


1396/11/22
17:12:02
5.0 / 5
4782
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس