مسعود نجابتی با ال مور مطرح كرد؛

تقسیم کاری که برای واکنش سریع صورت گرفت

تقسیم کاری که برای واکنش سریع صورت گرفت ال مور: مسعود نجابتی درباره ی برخی کارهای بین المللی خود در کشورهای همسایه و هیأت هنر و رسانه توضیحاتی ارائه نمود.مسعود نجابتی هنرمند طراح گرافیک و خط که مدیریت کانون هنر شیعی را نیز عهده دار است، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ی کارهای «هیأت هنر و رسانه» در مساله واکنش سریع به اتفاقات و مسائلی همچون اهانت به قرآن، توضیح داد: چون سال ها تجربه واکنش سریع به مسائل مختلف همچون اهانت به قرآن را داشتیم که هر روز به تعداد و حجمش افزوده می شود و ما عملاً دیدیم که تمامی توان بچه های جبهه و شبکه برای این واکنش ها صرف می شود که عملاً ما را از طراحی تعدادی از مسائل اصلی و کنش گری دور کرده است. بدین سبب ما به این نتیجه رسیدیم که باتوجه به اهداف گوناگون دشمن، شاید عمدی در این کار وجود دارد که تمام توان و انرژی بچه ها و ایده ها را بگیرند بدین جهت چند سالی است که تقسیم کار کردیم تا وقتی مسأله ای اتفاق می افتد همه توان مجموعه را صرف نماییم و کافی است برخی از بچه هایی که ظرفیت کار در بخش واکنش سریع دارند، به این مساله ورود کنند و بقیه نیز به کارهای خودشان برسند.
وی افزود: میزان کاری که اکنون در واکنش سریع به مسائل صورت می گیرد کفایت می کند و مشت نمونه خروار است و پاسخ همه هنرمندان کشور بشمار می رود. ما خیلی کارهای جدی و بر زمین مانده ای داریم که جزو ماموریت های اصلی ما در «هیأت هنر و رسانه» است و از سویی آن قدر تعداد مسائلی که باید واکنش به آنها نشان داد، زیاد شده است که حدودا انرژی سالانه مجموعه گرفته می شد، چونکه بسیاری از این کارها نیاز به صرف وقت، پژوهش و مطالعه دارد.
نجابتی بیان کرد: اهتمام ما بر این است که هنرمندان متعهد را در موضوعات مختلف که نیاز به زمان برای رسیدن به نتیجه دارد، درگیر نماییم و نمی خواهیم آنها درگیر همه مسائل شوند.
مدیرمسئول کانون هنر شیعی درباره ی فعالیت هایش در عرصه بین الملل نیز توضیح داد: نقاشی دیواری که در لبنان با حضور چند نقاش بین المللی و من انجام شد، توسط امیر جاوید و بخش بین الملل حوزه هنری پیشنهاد شد. اما عبارت «سَنُصَلّی فی القدس؛ در قدس نماز خواهیم خواند» که در آذر ماه سال ۱۴۰۱ خطاب به رژیم صهیونیستی روی دیوار مرزی سرزمین های اشغال شده توسط این رژیم، در قالب نقاشی خط نوشتم، کاری شخصی و دلی بود. سفری به لبنان داشتم که با دوستان حزب الله توانستم آنرا به عاقبت برسانم.
نجابتی در آخر اظهار داشت: هم اکنون در عرصه بین الملل بیشتر درگیر بخش آموزش نیرو در کشورهای همسایه عراق، سوریه و لبنان هستم و چند کارگاه برای هنرمندان این کشورها برگزار کرده ام که در امتداد توانمندسازی آنها در عرصه تخصصی کار خودم، گرافیک بوده است.


منبع:

1402/06/15
18:52:27
0.0 / 5
269
تگهای خبر: آموزش , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس