دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی دركهگیلویه وبویراحمدمعرفی شدند

دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی دركهگیلویه وبویراحمدمعرفی شدند ال مور: یاسوج- دستگاه های برتر در زمینه رعایت حقوق شهروندی و حجاب وعفاف در كهگیلویه وبویراحمد معرفی گشتند.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، شركت آب منطقه ای، امور شعب بانك كشاورزی، دانشگاه علوم پزشكی و بیمه سلامت به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را در زمینه رعایت حقوق شهروندی امسال كسب كردند.
همچنین فرماندهی انتظامی، اداره كل آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای و سازمان تبلیغات اسلامی هم به ترتیب رتبه نخست تا چهارم در زمینه رعایت حجاب و عفاف امسال در این استان معرفی گشتند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار كهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: این تعداد دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف بر مبنای شاخص های اعلام شده و دستورالعمل های اجرایی در سطح ملی شناسایی و معرفی گشتند.
سید محمدكاظم نظری اضافه كرد: 9 محور اساسی برای معرفی و شناسایی دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهروندی اعلام شده كه این نهادها بر مبنای این شاخص ها بعنوان ادارات برتر شناخته شدند.
وی اضافه كرد: برپایی میز خدمت، آموزش كاركنان، الكترونیكی كردن سیستم های خدمات رسانی، تبلیغات محیطی، تشویق كاركنان موفق وحضور در متن مردم همچون این شاخص ها برای ارزیابی دستگاه های برتر در زمینه حقوق شهورندی است.
3016/1662


1396/12/09
14:08:41
5.0 / 5
4461
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس