شهردار منطقه ۱۷ تاكید كرد

پهن شدن فرش قرمز در شهرداری های مناطق برای نوسازی بافت های فرسوده

پهن شدن فرش قرمز در شهرداری های مناطق برای نوسازی بافت های فرسوده ال مور: شهردار منطقه ۱۷ با تاكید بر نگاه جدی شهرداری تهران و دولت برای نوسازی بافت های فرسوده اظهار داشت: در شهرداری های مناطق برای سرمایه گذاران حوزه نوسازی بافت های فرسوده فرش قرمز پهن كرده ایم.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، امیر محسنی در نشست معرفی ابعاد و فرصت های سرمایه گذاری طرح مسكن امید به مبحث صدور پروانه های ساخت و ساز در بافت های فرسوده منطقه ۱۷ ظرف مدت یك هفته اشاره نمود و اظهار داشت: امروز صدور پروانه های ساخت و ساز در بافت فرسوده منطقه ۱۷ به وضعیت امیدواركننده و خوبی رسیده ؛ به شكلی كه پروانه های ساخت و ساز ظرف مدت هفت روز صادر گردیده است.

وی اضافه كرد: ما در منطقه ۱۷ به دستور شهردار تهران آماده استقبال از سرمایه گذاران هستیم. شاید برخی مواقع در انجام برخی امور در شهرداری های مناطق شاهد سپری شدن زمان طولانی برای انجام كار بودیم و شهروندان تلاش می كردند برای انجام سریع تر امورشان به راه های غیرقانونی متوسل شوند اما در نوسازی بافت های فرسوده با عنایت به ابلاغی كه به مناطق شده، این پروسه در كوتاه ترین زمان ممكن انجام می گردد.

محسنی ادامه داد: با عنایت به نگرانی هایی كه نسبت به بافت های فرسوده در سطح شهر تهران وجود دارد، ظرف سال های گذشته هم كارهای زیادی انجام شده اما امروز شهرداری تهران در كنار دولت آماده است كه این امر را با مشاركت سرمایه گذاران در اولویت كارهای خود قرار دهد.

وی تصریح كرد: امروز شهرداری های مناطق با سرعت زیادی به پیش سرمایه گذاران می آیند و در مناطق میز مشخص و جداگانه ای برای بافت های فرسوده قرار داده شده است؛ به شكلی كه افراد از لحظه ورود به شهرداری منطقه فردی را در كنار خود برای انجام امور خواهند دید. ما امروز در صدور پروانه ها در حوزه نوسازی بافت های فرسوده ظرف مدت هفت روز همه اقدامات را انجام می دهیم و تابحال ۱۰۰ مورد به صورت هفت روزه صادر گردیده است. امروز در شهرداری های مناطق به صورت برنامه محور جلو می رویم و اقدامات را به صورت جدی پیگیری می نماییم.

شهردار منطقه ۱۷ تصریح كرد: امروز شهرداری تهران نوسازی بافت های فرسوده را در دستور كار خود دارد.
1396/12/12
23:22:20
5.0 / 5
4779
تگهای خبر: ساخت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس