ایرنا رتبه نخست جشنواره پلیس و رسانه در قم را به خود اختصاص داد

ایرنا رتبه نخست جشنواره پلیس و رسانه در قم را به خود اختصاص داد ال مور: قم - خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قم موفق به كسب رتبه نخست جشنواره پلیس و رسانه قم در سال 96 در بخش خبرگزاری ها شد.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قم روز شنبه در آخرین نشست خبری فرمانده انتظامی با اصحاب رسانه استان در سال جاری، با بیان این خبر اضافه كرد: در بخش روزنامه ها نیز، روزنامه های ایمان، 19 دی و شاخه سبز قم حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
سرهنگ مهرداد حاجی زاده ادامه داد: جشنواره پلیس و رسانه در سال 96 از دی ماه امسال فراخوان شد كه تا 15 اسفندماه امسال ادامه یافت.
وی اظهار داشت: یك هزار و 153 اثر به دبیرخانه این جشنواره در معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی قم ارسال كه رتبه های برتر بر مبنای رای هیات داوران و كمیته مشورتی انتخاب گردید.
حاجی زاده هدف از برگزاری جشنواره پلیس و رسانه را زمینه سازی به منظور افزایش مشاركت اصحاب رسانه در حوزه نظم و امنیت و هم افزایی بیشتر با رسانه ها عنوان نمود و اظهار داشت: این جشنواره سال آینده هم در قم برگزار می گردد كه امیدواریم رسانه ها مشاركت بهتری داشته باشند.
1175 / 6133/


1396/12/26
15:11:23
5.0 / 5
4741
تگهای خبر: جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Almor
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس