استاندار كرمان:

دستاوردهای نظام برای نسل جوان تبیین شود

دستاوردهای نظام برای نسل جوان تبیین شود ال مور: كرمان - استاندار كرمان اظهار داشت: قدرت دفاعی، نظامی، اقتدار كشور در منطقه و دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف همچون در زمینه های آموزشی و عرضه خدمات زیربنایی را باید برای نسل جوان تبیین نماییم.


به گزارش ارنا، علیرضا رزم حسینی روز یكشنبه در ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره) در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری كرمان ضمن تاكید بر ضرورت تبیین اقدامات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در برنامه های بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام (ره) اضافه كرد: عدالت خواهی و عدالت محوری، رفع تبعیض و فساد و كارآمدی نظام از اهداف انقلاب اسلامی ایران بوده و هست.
وی تصریح كرد: كشور ما هم اكنون شرایط ویژه ای دارد و نباید فریب اقداماتی را خورد كه در صدد ضربه زدن به وحدت و همبستگی ملی كشور در حال انجام می باشد.
استاندار كرمان خاطرنشان كرد: می توان با تولید همگرایی در مقابل توطئه های دشمنان ایستاد و به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست یافت.
وی بر پرهیز از تبلیغات كذب و بزرگنمایی هم تصریح كرد و اضافه كرد: لازم است در كنار بیان صادقانه و واقعی خدمات انجام شده، كاستی ها و مشكلات را هم مطرح نماییم.
رزم حسینی از اقدامات اعضای ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) قدردانی نمود و ادامه داد: یكی از اهداف انقلاب اسلامی ایران، مردم محوری و تكیه بر حضور مردم بوده و هست و در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران هم هرجا نیاز به حضور مردم بوده، مردم در صحنه حاضر شده اند.
وی 14 خردادماه را روزی تلخ برای ملت ایران دانست و تصریح كرد: در این روز مردم از گوشه گوشه كشور برای حضور در آئین تشییع پیكر امام راحل در تهران حضور بهم رساندند.
رزم حسینی از خردادماه بعنوان ماه حماسه های بزرگ یاد كرد و تصریح كرد: خرداد، ماه فتح خرمشهر است كه فرزندان این مرز و بوم در كمال اخلاص در مقابل صدام كه از حمایت های ابرقدرت ها برخوردار بود، با كمترین تلفات بیشترین پیروزی را به دست آوردند.
وی تصریح كرد: باید همواره شهدا را به یاد آوریم و پیروزی های سوم خردادماه را به نسل های جوان انتقال دهیم.
استاندار كرمان اظهار داشت: نشان داده شده كه اگر همبستگی ملی داشته باشیم و گوش به فرمان رهبری باشیم، توطئه های دشمنان شكست خواهد خورد.
وی خاطرنشان كرد: دكترین نظامی دشمنان، جنگ نظامی با ایران را در نظر ندارد زیرا آموزه های دفاع مقدس بازدارندگی بوجود آورده است و بنابراین از طریق تولید تفرقه و بر هم زدن وحدت برای رسیدن به اهداف خود تلاش می كنند.
رزم حسینی اظهار داشت: دشمنان از مسیر فضای مجازی هم در صدد انجام برخی اقدامات برای رسیدن به اهداف خود هستند كه نمونه این اقدامات را در اتفاقات دی ماه سال قبل مشاهده كردیم.
وی، ولایت فقیه را یكی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برگرفته از آموزه های دینی برشمرد و ادامه داد: در این ایام باید بازتعریفی از اهداف انقلاب اسلامی انجام و كارهای مورد نیاز برای تداوم انقلاب تبیین شود.
وی با تاكید بر اینكه رسانه ها باید در جهت انتقال امید به مردم و بیان نقاط قوت نظام اقدام نمایند اظهار داشت: این كار باعث همراهی بیشتر مردم و جلب مشاركت هر چه بیشتر جوانان خواهد شد.
استاندار كرمان تصریح كرد: اگر با مردم روابط صادقانه داشته باشیم و مشكلات را با آنها در بین بگذاریم مردم همراهی خواهند كرد و این امر را برخی مقاطع زمانی همچون در دوران دفاع مقدس تجربه كرده ایم.
وی تصریح كرد: امروز ابزارهای مبارزه با انقلاب اسلامی تغییر كرده و دشمنان به جای جنگ نظامی و فیزیكی، درصدد ضربه زدن به انسجام ملی هستند.
وی اظهار داشت: دشمنان می دانستند كه برجام چه دستاوردهایی برای كشور دارد و چه سرمایه گذاری های بزرگی انجام شد، و البته ممكن است به همه خواسته های خود در برجام نرسیده باشیم.
وی اظهار نمود: ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی در حدی است كه بتواند به خوبی خویش را اداره كند و در این زمینه باید با عنایت به جوانگرایی و انتخاب مدیران دلسوز و پاك دست پیش رفت.
وی تصریح كرد: نسل امروز پرسش هایی دارد كه علما و صاحب نظران باید به درستی در جهت پاسخگویی مناسب به این قشر انتخاب كنند.
3029


1397/02/30
13:49:35
5.0 / 5
4273
تگهای خبر: تولید , خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس