نوذرپور تأكید كرد

مشاركت مردم در برنامه ریزی های شهری با كمك شورایاری ها

مشاركت مردم در برنامه ریزی های شهری با كمك شورایاری ها ال مور: شهردار منطقه ۲۲ اظهار داشت: بكارگیری مشاركت مردم در برنامه ریزی های شهری با كمك شورایاری ها محقق می گردد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، علی نوذرپور در دیدار با شورایاری محله دریاچه با اشاره به اهمیت تفكیك زباله از مبدأ و جلوگیری از نابودی پسماندهای خشك اظهار داشت: با تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده تا آخر سال جاری به نتایج خوب در مبحث پسماند خواهیم رسید.
شهردار منطقه ۲۲ در ادامه اضافه كرد: یكی دیگر از برنامه های منطقه ۲۲ برای تولید مشاركت شهروندان در امور مدیریت شهری، سامانه نظر سنجی از شهروندان در برنامه ریزی پروژه های عمرانی منطقه۲۲ است.
وی تصریح كرد: در مدیریت شهری قبلی بیشتر فضاهای منطقه به افراد خصوصی واگذار شده و توجه ای به سرانه های ورزشی، آموزشی و تفریحی نشده است. هم اكنون جمعیت منطقه طبق طرح جامع شهر تهران 18۰ هزار نفر است اما با بارگذاری و فروش پروژهای خصوصی، جمعیت منطقه در آینده ای نزدیك به ۵۲۰ هزار نفر خواهد رسید و عدم وجود سرانه های عمومی از مشكلات جدی منطقه به حساب می ید.
نوذرپور با تاكید بر اینكه متولیان ساخت مدرسه و بیمارستان در كشور وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت هستند، اظهار داشت: شهرداری از ساخت سرانه های عمومی در سطح محلات به تنهایی بر نمی آید و حضور دولت در كنار شهرداری لازم است.
وی با بیان آمادگی شهرداری منطقه۲۲ برای اهدای زمین های در مالكیت شهرداری برای ساخت ورزشگاه ها، مراكز آموزشی و درمانی، اضافه كرد: هم اكنون دو قطعه زمین به صورت مجانی برای ساخت مدرسه به آموزش پرورش منطقه ۵ تحویل داده شده و با برنامه ریزی های انجام شده تا آخر امسال برای هر محله در سطح منطقه یك قطعه زمین برای ساخت مدرسه اهدا خواهیم كرد.
نوذرپور از حضور سرمایه گذاران بخش های مختلف دولتی و خصوصی در منطقه استقبال كرد و ادامه داد: در این راستا محدودیت هارا برداشته و با همكاری با سرمایه گذاران امكان استقرار در منطقه برای سرمایه گذاری و به ثمر رساندن پروژه های عمرانی و اشتغالزایی شهروندان فراهم خواهد شد.
وی در انتها درباره بحث ایمنی ساختمانی در منطقه اظهار داشت: به علت گستردگی و وجود فضاهای باز و نقش فرامنطقه ای كه این منطقه در حوزه ایمنی برای سایر مناطق تهران دارد، نخستین پارك آموزشی زلزله در منطقه احداث خواهد شد و توجه به كاركردهای آموزشی این پارك در حوزه مدیریت بحران، همچون برنامه های مهم ما امسال خواهد بود.1397/03/02
16:01:08
5.0 / 5
4686
تگهای خبر: ساخت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس