شهردار منطقه 2 عنوان كرد

شناسایی و ساماندهی مراكز و پروژه های جاذب سفر شهری

شناسایی و ساماندهی مراكز و پروژه های جاذب سفر شهری ال مور: شهردار منطقه 2 اظهار داشت: طرح شناسایی و ساماندهی مراكز و پروژه های جاذب سفر منطقه با هدف ساماندهی وكاهش معضلات ترافیكی در محدوده تحت تاثیر مراكز جاذب سفر منطقه 2 شروع به كار كرد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، رسول كشت پور با اشاره به اجرای طرح شناسایی و ساماندهی مراكز و پروژه های جاذب سفر منطقه 2 در تشریح اجرای این طرح اظهار داشت: تراكم بافتهای اداری- تجاری سطح منطقه، تمركز بالای مراكز عمده مولد و جاذب سفر و عدم مدیریت و نظارت جامع بر پارك های حاشیه ای همچون عوامل موثر بر تهیه و اجرای این طرح در منطقه 2 است كه در این راستا اجرای موثر این طرح در 3 فاز مشخص و تعیین شد.
وی اضافه كرد: در فاز اول این طرح 60 پروژه در حال ساخت و 58 پروژه در حال بهره برداری (درمجموع 118 مركز) با مشخصات مراكز جاذب سفر همچون مجتمع های تجاری - اداری بیمارستانها، مساجد، مراكزدولتی و آموزشی(دانشگاه ها) و... شناسایی و در فاز دوم چك لیست مشخصات ترافیكی - شهر سازی پروژه ها تكمیل گردید.

كشت پور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به معضلات بزرگ ترافیكی این منطقه با این حال مراكز اضافه كرد: عدم در نظر گرفتن الزامات ترافیكی، پارك های حاشیه ای غیر مجاز در محدوده مراكز جاذب سفر و صدور مجوز ساخت و بارگذاریهای غیر متعارف وغیرقانونی در گذشته مشكلات بزرگی را در عرصه ترافیكی در سطح منطقه 2 و برای اهالی بوجود آورده است كه امیدواریم با اجرای این طرح، ساماندهی مطلوبی بوجود آید.

بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه 2، كشت پور در انتها اضافه كرد: صدور اخطاریه به مالكین پروژه های در حال ساخت جهت انجام مطالعات جامع ترافیكی و برنامه های پیشنهادی اجرایی در قالب شرح خدمات مورد تایید معاونت حمل و نقل ترافیك منطقه 2، بعنوان فاز سوم این طرح است كه تا كنون برای 18 مالك پروژه در حال ساخت، اخطاریه صادر گردیده است.1397/03/03
20:01:24
5.0 / 5
4548
تگهای خبر: ساخت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس