نشاط جامعه در گرو توجه به درس تربیت بدنی است

نشاط جامعه در گرو توجه به درس تربیت بدنی است ال مور: قزوین-مدیركل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در نشست ستاد استانی دوره آموزشی آموزگاران پایه اظهار داشت: توجه و كیفیت بخشیدن به درس تربیت بدنی در مدارس زمینه ساز تربیت نسلی با نشاط برای امروز و آینده است.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا، مریم بیدخام روز پنجشنبه در جلسه ستاد استانی دوره آموزشی آموزگاران پایه كه در سالن كنفرانس اداره كل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد، اضافه كرد: امروزه نشاط اجتماعی یكی از مهم ترین نیازهای جوامع بشری است چون كه با عنایت به زندگی آپارتمان نشینی و فقر حركتی، افراد كمتر فرصت اندیشیدن به خود و فعالیت های ورزشی را دارند و به همین خاطر مستعد افسردگی هم هستند.
وی افزود: ازاین رو اجرای این گونه طرح ها برای دانش آموزان از مقاطع پایین تر می تواند سبب تولید شادی و نشاط، كاهش صدمه های اجتماعی، تقویت سطح رضایتمندی در میان مردم و در نهایت توسعه پویایی و نشاط در جامعه شود.
بیدخام با اشاره به اینكه در اسلام نشاط و شادی همواره مورد تاكید قرار گرفته، هدف از این دوره آموزشی را توسعه نشاط و سلامتی به خصوص برای آموزگاران مقطع پایه و دانش آموزان دختر عنوان نمود و توجه به این امر را در مقطع ابتدایی و سال های آغاز زندگی ضروری دانست.
وی، افزایش انس و علاقه دانش آموزان به مدرسه و محتوای درسی، افزایش توانمندی آموزگاران پایه مدارس ابتدایی دخترانه به منظور تدریس مطلوب و كیفی درس تربیت بدنی را از مزیت های این طرح دانست و خاطرنشان كرد: باید بتوانیم با برنامه ریزی مطلوب به اهداف مذكور دست پیدا نماییم.
در آخر مقرر شد با تمهید مقدمات لازم، این طرح از نیمه اول مرداد ماه آغاز شود.
7388/8054


1397/04/21
22:02:00
5.0 / 5
4361
تگهای خبر: توسعه , جامعه , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس