معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران عنوان كرد

معرفی مقصد سرمایه های كره ای

معرفی مقصد سرمایه های كره ای ال مور: معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به اینكه در سفر به سئول سرمایه گذاران كره ای تمایل بسیار زیادی برای ورود منابع خود به پروژه های حمل و نقل شهری داشتند، اظهار داشت: بر همین مبنا رایزنی های اولیه صورت گرفت و مقرر شد كه پروژه های یاد شده توسط شهرداری تهران، بانك پذیر و با توجیه اقتصادی همراه شوند تا برنامه های شهرداری تهران در سفری كه قرار است آنها به تهران داشته باشند، مورد توافق نهایی قرار گیرد.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، حجت ا.. میرزایی، در مورد دستاوردهای سفر به كره جنوبی مبنی بر اینكه دستاورد این سفر از منظر سیستم و فرآیند برنامه ریزی و بودجه بندی شهرداری سئول چه بود، اظهار داشت: در حوزه بودجه بندی مقرر شد كه مدیران شهرداری سئول، اطلاعات نظام بودجه ای این شهر را برای ما ترجمه و ارسال نمایند.

وی در بخشی از اظهارات خود به دعوت از شهردار سئول برای بازدید از شهر تهران اشاره كرد و اضافه كرد: با دعوت از شهردار سئول مقرر شد كه مدیران شهری آنجا اطلاعات كارشناسی و مدیریتی خویش را در حوزه شهری به شهرداری تهران منتقل كنند.

میرزایی خاطرنشان كرد: بخش دیگری از این سفر به گفت وگو و هم اندیشی با سرمایه گذارانی سپری شد كه تمایل به سرمایه گذاری در بخش ها و پروژه های مختلف شهری تهران دارند.

وی در ادامه با اشاره به اینكه این سرمایه گذاران تمایل بسیار زیادی به ورود منابع خود به پروژه هایی نظیر حمل و نقل شهری، زیرساخت ها، فضای نمایشگاهی، ترمینال ها و همینطور مسئله بازیافت زباله داشتند، افزود: بر همین مبنا رایزنی های اولیه صورت گرفت و مقرر شد كه پروژه های یاد شده توسط شهرداری تهران، بانك پذیر و با توجیه اقتصادی شده و در ادامه برنامه های ما در سفری كه قرار است به تهران داشته باشند، مورد توافق نهایی قرار گیرد.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در مورد اینكه ظرفیت شهر تهران برای فاینانس های خارجی تا چه میزان است، خاطرنشان كرد: شهر تهران هم اكنون در مسئله فاینانس های بین المللی در نقطه صفر قرار دارد. این در حالیست كه بخش بزرگی از پروژه هایی كه تعریف شده و قابل تعریف هستند و همگی قابلیت جذب فاینانس های بین المللی را دارند.

بر اساس گزارش شهرنوشت، وی در انتها تصریح كرد: پروژه هایی نظیر مترو، فضای نمایشگاهی، شهربازی و حتی برخی از پروژه های بزرگراهی، بازدهی مناسبی دارند كه سبب خواهند شد كه سرمایه های بین المللی جذب شهر شهر تهران شوند. 

1396/08/01
19:57:19
5.0 / 5
4999
تگهای خبر: مد , لذت , شهربازی , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران عزیز ال مور در مورد این پست
نظر شما در مورد این مطلب ال مور
نام:
ایمیل:
نظر شما:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
almor.ir - حقوق سایت ال مور محفوظ و متعلق به مالک ال مور است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس