كمیته امداد نذرهای عید سعید قربان را جمع آوری می كند

كمیته امداد نذرهای عید سعید قربان را جمع آوری می كند ال مور: ایلام - مدیر كل كمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام اظهار داشت: این نهاد نذرهای مردم استان در روز عید سعید قربان را جمع آوری می كند.


ضیاء رضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: مردم خیر و نیكوكار استان می توانند نذرهای قربانی خویش را هم امروز و یا فردا در روز عید قربان به دفاتر كمیته امداد امام خمینی(ره) و 22 پایگاه در نظر گرفته شده، در سراسر استان تحویل دهند.
وی اضافه كرد: دفاتر این نهاد در سراسر استان برای دریافت قربانی، نذورات و وجه نقد با هدف تهیه گوسفند قربانی از جانب افراد خیر و نیكوكار در روز عید برای اهدا به محرومان جامعه فعال است.
مدیر كل كمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام خاطرنشان كرد: با وجوه های نقدی اهدایی مردم گوسفند تهیه، ذبح و گوشت آماده آن در اختیار خانواده های نیازمند زیر پوشش خدمات این نهاد قرار می گیرد.
وی اظهار نمود: همینطور این نهاد آمادگی دارد معادل تعداد گوسفندان قربانی كه مردم به این نهاد تحویل می دهند به همان اندازه ذبح و بین نیازمندان توزیع كند.
وی تصریح كرد: گوشت قربانی با هماهنگی های انجام شده در سریع ترین زمان ممكن بسته بندی و در اختیار خانواده های نیازمند استان قرار می گیرد.
به گفته وی، مردم همینطور می توانند با شماره گیری #084*8877* و یا نصب نرم افزار سكه بر روی تلفن همراه نذورات نقدی خویش را به این نهاد پرداخت كنند.
بیش از 40 هزار نفر از جمعیت 580 هزار نفری استان ایلام از خدمات حمایتی كمیته امداد امام خمینی(ره) و 25 هزار نفر هم از خدمات حمایتی بهزیستی برخوردار می باشند.
7171/6034


1397/05/30
14:07:45
5.0 / 5
4519
تگهای خبر: خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس