اتوبوس های شركت واحد در خدمت شركت كنندگان مراسم ۱۳آبان

اتوبوس های شركت واحد در خدمت شركت كنندگان مراسم ۱۳آبان به گزارش ال مور خدمات رسانی اتوبوس های شركت واحد به شركت كنندگان مراسم ۱۳آبان اعلام شد.به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، شركت اتوبوسرانی در روز 13 آبان روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی به منظور عرضه خدمات بهینه حمل ونقلی به شهروندان برای شركت در مراسم، اعلام می دارد از ساعت ۸ بامداد شنبه 13 آبان از میادین خراسان، آزادی، راه آهن، امام حسین (ع)، سپاه، انقلاب اسلامی و پایانه شهید محلاتی مشخص شده نسبت به جابجائی شهروندان به محل برگزاری مراسم در مقابل لانه جاسوسی (سابق) اقدام می كند.

به لحاظ مسدود بودن خیابان طالقانی و خیابان های منتهی به محل برگزاری مراسم، تغییراتی در مسیر تردد اتوبوس های خطوط عبوری به محل برگزاری مراسم بشرح زیر اعمال می گردد:

كلیه اتوبوس های خطوط عبوری در مسیر شرق به غرب خیابان طالقانی از خیابان شریعتی -طالقانی-مفتح - سمیه - حافظ و انقلاب اسلامی تردد می كند.
كلیه اتوبوس های خطوط عبوری در جنوب به شمال خیابان مفتح از خیابان بهار شمالی - میدان بهار - سلیمان خاطر - مفتح شمالی و میدان هفتم تیر تردد می كند.
كلیه اتوبوس های خطوط عبوری در شمال به جنوب خیابان سپهبد قرنی از خیابان كریمخان - حافظ – انقلاب اسلامی – فردوسی تردد می كند. 

1396/08/12
19:59:25
5.0 / 5
5092
تگهای خبر: مجوز , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس