حق شناس به ایسنا خبر داد

احتمال استفساریه شورا از مجلس درباره افشانی

احتمال استفساریه شورا از مجلس درباره افشانی ال مور: رئیس كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از بررسی رفتن یا ماندن شهردار تهران بر مبنای قانون منع بكارگیری بازنشستگان بعد از ابلاغ نهایی قانون اطلاع داد.محمدجواد حق شناس در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تصویب اصلاحات قانون منع بكارگیری بازنشستگان از جانب مجلس در روز گذشته و عدم همترازی شهرداران با معاونین رئیس جمهور درباره وضعیت شهردار تهران با این شرایط اظهار داشت: باید منتظر تأیید شورای نگهبان و ابلاغ نهایی قانون باشیم.

وی با اشاره به اینكه پس از ابلاغ قانون این سوال پیش می آید كه آیا وضعیت آقای افشانی منطبق با قانون منع بكارگیری بازنشستگان می گردد یا نه؟ اظهار داشت: بر مبنای اطلاعی كه دارم افشانی بازخرید شده و در این خصوص كه آیا بازخریدی هم مشمول قانون می گردد یا نه؟ باید صبر نماییم تا بعد از ابلاغ قانون در مورد این مورد استفساریه از مجلس بگیریم.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینكه باید با وزارت كشور بعنوان وزارتخانه ای كه مسئولیت امور شهرداری های كشور را بر عهده دارد و همینطور معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری در مورد این مورد بحث و بررسی های دقیقی شود، اظهار داشت: اجازه دهید قانون ابلاغ شود و پس از آن در مورد اینكه آیا قانون منطبق بر وضعیت شهردار تهران است یا نه؟ بحث و تبادل نظر صورت گیرد.
1397/06/08
19:16:26
5.0 / 5
4543
تگهای خبر: خرید , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس