برگزاری چهارمین كنفرانس علمی مدیریت شهری

برگزاری چهارمین كنفرانس علمی مدیریت شهری به گزارش ال مور نشست شورای هماهنگی دهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری(جایزه تهران) و چهارمین كنفرانس علمی مدیریت شهری برگزار گردید.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، در ابتدای این نشست كه به منظور هم اندیشی و هماهنگی جهت برگزاری بهینه این كنفرانس برگزار شد، بابك نگاهداری رئیس مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران ضمن مرور پیشینه برگزاری جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری و كنفرانس علمی مدیریت شهری، كه بصورت همزمان برگزار می شوند، به نقش این رویداد در شكل گیری شبكه دانشی متخصصین شهری، شناسایی، تبادل و ترویج یافته های علمی و تجارب جهانی حوزه مدیریت شهری و تقویت كاربست پژوهش های نظری و دستاوردهای علمی پرداخته و مشاركت تمامی بخش های شهرداری در برگزاری اثربخش این رویداد علمی را خواهان شد.

در ادامه نشست بعد از عرضه گزارش دكتر فرهادی، رئیس دبیرخانه جشنواره از اقدامات انجام شده در مورد هریك از محورهای تخصصی مرتبط مبحث برگزاری اثربخش رویداد علمی مذكور، اعضاء ضمن عرضه نظرات و هم اندیشی چارچوب های اصلی برنامه اجرایی جشنواره و گام های آتی هماهنگی حوزه های تخصصی و اجرایی را تعیین كردند. مسائل مربوط به حوزه های فرآیندهای داوری، بهره گیری از پتانسیل های شهر تهران، مدعوین و سخنرانان خارجی از جمله محورهای هم اندیشی در نشست مذكور بودند. در این نشست همینطور مقرر شد تا برای محور مسابقه حل نوآورانه مسائل شهری پرسش مشخصی از جانب شهردار تهران تعیین شود.

در آخر این نشست بابك نگاهداری رئیس مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران احكام آقایان دكتر حسینی مكارم به عنوان رئیس كمیته علمی كنفرانس، دكتر میرزایی به عنوان دبیر كمیته علمی كنفرانس و دكتر غریبی به عنوان رئیس هیأت داوران جشنواره تقدیم كرد همینطور به علت اهمیت مبحث اقتصاد شهری در برنامه های شهردار تهران، محور اصلی مقالات كنفرانس «اقتصاد شهری و درآمدهای پایدار» تعیین شده است و كلیه اطلاعات مربوط به رویداد مذكور با استفاده از تارنمای http: //rpc. tehran. ir در اختیار كلیه متخصصین، پژوهشگران و دانشجویان علوم مرتبط با حوزه های مطالعات مدیریت شهری قرار گرفته است.
براساس گزارش روابط عمومی مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، نشست شورای هماهنگی چهارمین كنفرانس علمی مدیریت شهری با حضور آقایان دكتر حسینی مكارم معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، دكتر میرزایی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و دكتر غریبی مشاور عالی شهردار در امور برنامه ریزی راهبردی و نوسازی نظام مدیریت شهری در مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار گردید.


 

1396/08/14
19:20:15
5.0 / 5
4863
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس