جوانان برای حل دغدغه های انقلابی منتظر نهادهای رسمی نباشد

جوانان برای حل دغدغه های انقلابی منتظر نهادهای رسمی نباشد ال مور: اهواز - رییس دفتر استانی نهاد نمایندگی معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان اظهار داشت: جوانان برای رفع دغدغه ها و دل مشغولی های خود در حوزه مسائل انقلاب اسلامی و فرهنگی منتظر هیچ نهاد رسمی نباشند.


به گزارش ال مور به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن شفیعی روز پنج شنبه در مراسم رونمایی از نماهنگ 'الاحرار' به یاد شهدای حمله تروریستی اهواز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص آتش به اختیار بودن جوانان در حوزه فرهنگ افزود: در واقع عبارت آتش به اختیار بودن جوانان به معنای ناامیدی از نهادهای رسمی است.
وی با اشاره به اینكه برای انعكاس عظمت انقلاب اسلامی باید اهل درد به میدان بیایند خاطرنشان كرد: جوانان برای نمایش زوایای مختلف انقلاب اسلامی با كمك ابزارهای هنری نباید از هیمنه افراد بی درد جنجال آفرین هراسی داشته باشند.
حجت الاسلام شفیعی با اشاره به اینكه دلبستگی رهبر هم به اینگونه حركات فرهنگی و هنری جوانان است تصریح كرد: استفاده از زبان هنر برای نشان دادن مظلومیت و در عین حال اقتدار كشور باید با جدیت ادامه پیدا كند.
وی با تاكید بر ضرورت استفاده از جدیدترین ابزارها و امكانات هنری اظهار داشت: باید از هنر برای انعكاس پیام انقلاب اسلامی بهره برد چونكه هر مفهومی برای ماندگاری نیاز به ابزارهای هنری دارد.
حجت الاسلام شفیعی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح كرد: امام خمینی (ره) در نامه ای به سیدحمید روحانی تاریخ نگار و پژوهشگر معاصر فرمودند كه تاریخ انقلاب اسلامی باید به وسیله افرادی از جنس خود پدیدآورندگان انقلاب نگاشته شود چونكه افراد بی درد و مرفه نمی توانند شرح دردمندی مردم را به تصویر بكشند.
وی افزود: در طول تاریخ بعد از انقلاب اسلامی هم هرجا لطمه خوردیم از همین نقش آفرینی این افراد بوده است؛ كسانی كه در ساختمان های مجلل زندگی می كنند چطور می توانند ایثارگری رزمندگان در بیابان های تفتیده خوزستان و كوهستان های مملو از برف غرب كشور را شرح دهند؟
رییس دفتر استانی نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه های خوزستان در انتها تصریح كرد: تابحال آنطور كه باید ظرفیت ها، رشادت ها، ایستادگی ها و مظلومیت های مردم خوزستان به نمایش درنیامده است و باید با كمك زبان هنر بیشتر به آن پرداخت.
بنابراین گزارش، روز پنج شنبه از نماهنگ ' الاحرار' به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی اهواز رونمایی گردید.
9887/6002


1397/08/10
00:43:22
5.0 / 5
4547
تگهای خبر: جوانان , ساخت , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس