هرس درختان پایتخت كاری عجولانه نبود

هرس درختان پایتخت كاری عجولانه نبود ال مور: مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با اشاره به اینكه هرس درختان هر ساله در آذرماه آغاز می شود، اظهار داشت: هرس امسال با نگاه به برف پارسال عجولانه انجام نشده است.


به گزارش ال مور به نقل از ایسنا، علی محمد مختاری در ۱۰۵ جلسه علنی شورای شهر تهران در پاسخ به تذكر یكی از اعضای شورا در خصوص هرس بی موقع درختان اظهار داشت: هرس درختان به هوای هر منطقه وجود دارد و در تهران این هرس آذرماه آغاز میگردد.
وی ادامه داد: امسال در مناطق یك تا ۶ و ۲۱ و ۲۲ هرس درختان شروع شده است و درختان توت باز هرس شده اند چونكه این نوع درختان هرس پذیر هستند و در هر موقعی از سال قابل هرس هستند.
وی افزود: با هرس درختان آزار ای به آنها وارد نمی گردد. ما ۱۸۰۰ كارشناس در سطح شهر تهران در گرایش های مختلف داریم و امیدواریم بهار سبز و خوبی را در آینده داشته باشیم.
مختاری اضافه كرد: اساسا هر نوع درختی را هرس نمی نماییم و تابحال درختان توت را در شش منطقه هرس كرده ایم و اقدامات ما بر طبق گزارشات فنی و كارشناسی انجام بوده است و از آذرماه هر سال هرس درختان در دستوركار قرار می گیرد و با نگاه به برف زود هنگام پارسال هرس را عجولانه انجام نداده ایم.1397/09/13
14:38:45
5.0 / 5
4651
تگهای خبر: آینده , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Almor
almor.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ال مور محفوظ است

ال مور

فشن و کالاهای لوکس